Biznes i Finanse

Promocje i bonusy bukmacherskie 2020, Jak znaleźć najlepsze?

Wprowadzona kilka lat temu ustawa antyhazardowa okazała się sporym wstrząsem dla polskiego rynku zakładów bukmacherskich. Najważniejsza zmiana to wymóg posiadania przez daną firmę ważnej licencji wydawanej przez Ministerstwo Finansów. Gracze, którzy za pośrednictwem internetu zdecydują się obstawiać w firmie nieposiadającej tego dokumentu, muszą liczyć się z dotkliwymi karami finansowymi – z tego powodu niewielu z nich to robi. W związku z tym wielu miłośników zakładów wzajemnych wróżyło załamanie w branży. Tak się jednak, na szczęście, nie stało. 

  1. Bonusy bukmacherskie. Jakie firmy działają na polskim rynku?
  2. Promocje bukmacherskie. Jak oszczędzić na zakładach wzajemnych?
  3. Promocje i bonusy bukmacherskie 2020. Jak szukać najlepszych ofert?

Bonusy bukmacherskie. Jakie firmy działają na polskim rynku?

Wbrew przewidywaniom, firmy bukmacherskie szybko zaczęły zdobywać licencje niezbędne do prowadzenia działalności w Polsce. Obecnie posiada ją już wielu buków, wśród których są zarówno marki powstałe w naszym kraju, jak i te, które przybyły zza granicy. Wciąż przybywają też nowe, a ostatnie wpisy w ministerialnym rejestrze pochodzą z ubiegłego roku. Do najważniejszych bukmacherów działających na polskim rynku należą Totolotek, Fortuna, STS, Milenium czy LVbet, choć firm przyjmujących zakłady jest oczywiście znacznie więcej.

Promocje bukmacherskie. Jak oszczędzić na zakładach wzajemnych?

Osoby, które nie miały jeszcze kontaktu z zakładami bukmacherskimi mogą mieć opory przed rozpoczęciem swojej przygody. By przekonać się, czy typowanie wyników to rzeczywiście zabawa dla nas bez ponoszenia finansowego ryzyka, możemy skorzystać z którejś z coraz liczniejszych promocji. W zdecydowanej większości przypadków przybierają one postać bonusów dodawanych do kont osób rejestrujących się w serwisie danego bukmachera. Te mogą być doliczane do każdego konta lub pojawiać się dopiero po wpłaceniu depozytu – w takim przypadku ich wartość może być ustalona z góry lub zależeć od wysokości uiszczonej kwoty.

Promocje i bonusy bukmacherskie 2020. Jak szukać najlepszych ofert?

Bonusy bukmacherskie oferuje dziś większość – o ile nie wszystkie – firm. Różnią się one między sobą wysokością oraz warunkami, na jakich są naliczane. Jak więc wśród nich znaleźć ofertę, która pod wszystkimi względami okaże się dla nas najkorzystniejsza? W tym pomogą rankingi publikowane przez branżowe portale. By dowiedzieć się, które promocje i bonusy bukmacherskie w 2020 są najbardziej godne uwagi i z których szczególnie warto skorzystać, sprawdź aktualne promocje bukmacherskie na meczyki.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *