Komputery i Technologia

Najlepsi dostawcy telewizji i Internetu – którą ofertę wybrać?

Najlepsi dostawcy telewizji i Internetu – którą ofertę wybrać?

Coraz więcej firm telekomunikacyjnych oferuje usługi łączone – dostarcza nam zarówno Internet, jak i telewizję. Połączenie tych opcji jest świetnym rozwiązaniem. To sposób na znacznie wygodniejsze zarządzanie swoimi usługami. Jak jednak wybrać dostawcę telewizji i Internetu, by być zadowolonym z obu tych usług?

Dostawcy telewizji i Internetu – czym się kierować przy wyborze?

Wybierając firmę, która będzie dostarczała nam i Internet, i telewizję, należy wziąć pod uwagę całą listę czynników. Nie musisz iść na kompromisy – dobry pakiet telewizyjny nie oznacza, że łącze będzie kiepskie, i odwrotnie. Trzeba jednak wszystko dobrze przeanalizować.

Tego rodzaju usługi oferuje wiele znanych i dużych firm, jak INEA, UPC, Netia czy Vectra. Warto sprawdzić, która z nich ma najszybszy Internet w połączeniu z najbardziej atrakcyjną ofertą kanałów i programów telewizyjnych.

Najlepszy dostawca usług internetowych

Najlepszy dostawca usług internetowych to ten, który za najlepszą cenę oferuje najszybszy Internet, a jednocześnie gwarantuje stabilne łącze. W tym wypadku najlepiej sprawdzi się światłowód, ponieważ jest najmniej podatny na zmiany i wahania łącza.

Najszybszy Internet w Polsce oferuje INEA. Firma przygotowała ofertę światłowodu symetrycznego o prędkości wielokrotnie wyższej niż 1 Gb/s, zdobywając pod tym względem przewagę nad ofertami pozostałych firm. W UPC czy Netii, maksymalna prędkość światłowodu asymetrycznego to 1 Gb/s, w INEA światłowód symetryczny osiąga lepszą prędkość przy większej stabilności. Światłowód symetryczny ma, w przeciwieństwie do asymetrycznego łącza oferowanego przez większość dostawców, taką samą prędkość pobierania i wysyłania danych. To pozwala na błyskawiczne surfowanie po sieci, a jednocześnie na obsługiwanie telewizji przez Wi-Fi, którą oferuje ten operator.

Dostawcy telewizji – najlepsze pakiety

Niezawodny światłowód to gwarancja stabilnego obrazu i wysokiej przyjemności oglądania tego, co chcesz. Oferowana przez INEA telewizja jest obsługiwana przez dekoder bezprzewodowy łączący się poprzez Wi-Fi. Na dodatek proponowane przez INEA pakiety są naprawdę atrakcyjne.

Nie musisz iść na żadne kompromisy! Dostawca oferuje innowacyjne podejście do wyboru kanałów. Możesz wybrać, które programy chcesz włączyć do swojego pakietu. I to bez przywiązania! To prawdziwa rewolucja. Jeśli chcesz mieć dodatkowe kanały sportowe, ale potrzebujesz ich tylko w czasie rozgrywek konkretnej drużyny, albo programy dla dzieci są ci potrzebne tylko w czasie odwiedzin wnuków, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby je wyłączyć. W INEA telewizja nabiera zupełnie innego wymiaru. Możliwość elastycznego dopasowania pakietu do siebie to najbardziej atrakcyjne obecnie na rynku rozwiązanie. W połączeniu z najszybszym Internetem w Polsce sprawia, że oferta INEA prezentuje się najbardziej atrakcyjnie.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.