FCG

projekt domu
Dom i wnętrze

Poznaj TOP5 sprawdzonych projektów domów tanich w budowie i utrzymaniu

Sytuacja na rynku nieruchomości zmusza wiele osób do oszczędzania. Dowiedz się, jakie domy będą odpowiednie dla osób ze stosunkowo skromnym budżetem.

Jaki dom wybrać?

Na co zwrócić uwagę wybierając projekt domu? Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że branża budowlana stale się rozwija. Z roku na rok oferuje coraz więcej ciekawych rozwiązań, które mogą przypaść do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Wpływa to na fakt, że wybór jest obecnie ogromny i tylko od nas zależy, na jakiego rodzaju dom się zdecydujemy. Warto wziąć pod uwagę szereg czynników takich jak stan konta, liczba osób w rodzinie oraz wymagania odnośnie lokalizacji. Dopiero po rozważeniu wielu opcji będziemy w pełni świadomi decyzji, którą podejmiemy. 

W obecnych czasach zdecydowanie opłaca się inwestować w nieruchomości, które są w pełni pasywne, a co za tym idzie, sprzyjające zarówno środowisku, jak i portfelowi przyszłego mieszkańca. Równie istotna kwestia to także wielkość domu. Jeśli chodzi o najtańsze propozycje, nie będziemy mieli co prawda do czynienia z dwustumetrową willą, ale nawet na stosunkowo niewielkiej powierzchni można zdziałać cuda, jeśli chodzi o organizację przestrzeni.

Akord IV

Mamy tu do czynienia z jednym z największych domów, które mogą być uznawane za tanie w budowie i utrzymaniu. Powierzchnia użytkowa przekracza sto dwadzieścia metrów kwadratowych, co pozwala na spokojne, komfortowe życie kilkuosobowej rodziny bez ścisku. Na uwagę zasługuje ciekawa bryła oraz stabilna konstrukcja.

projekt

Adam

Propozycja dla mniejszej rodziny, która ceni sobie przytulność. Jeśli chodzi o projekty domów tanich w budowie, jest to jedna z najtańszych propozycji, ale nie można odmówić jej uroku. Dom jest niewielki i skromny, ale w pełni funkcjonalny oraz energooszczędny.

projekt adam

Alfa 2

Ponownie mowa o dość skromnym budynku, który zachwyca od strony wizualnej. Jest to projekt, który niezwykle zgrabnie łączy ze sobą nowoczesność i klasykę. W dodatku w przeciwieństwie do poprzedników – posiada miejsce garażowe, co jest nie lada zaletą dla osób troszczących się o swój samochód.

projekt alfa

Alt N

Pozostając w temacie tanich projektach domów, które posiadają miejsce parkingowe w garażu, warto zwrócić uwagę na „Alt N”. Choć sama bryła może nie wydawać się przesadnie interesująca, to najważniejsze jest to, co zobaczymy w środku. Trzeba przyznać, że układ pomieszczeń jest zaskakująco dobrze przemyślany, co wpływa na znaczny komfort życia mieszkańców.

projekt alt

Aria 

Kolejna energooszczędna i niezwykle ekologiczna propozycja dla osób ze stosunkowo niewielkimi możliwościami funduszami. Skromny i nieduży projekt, który jest bardzo zgrabny i rewelacyjnie się prezentujący. W tym przedziale cenowym jest to jedna z najlepszych propozycji. 

projekt aria

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *