Pożyczki na dowód bez zaświadczeń o zarobkach
Biznes i Finanse

Pożyczki na dowód bez zaświadczeń o zarobkach

Jakość życia uzależniona jest od wysokości dochodów. Osoby uzyskujące pensję o równowartości kilku najniższych krajowych zazwyczaj o nic nie muszą się martwić. Wiodą przyjemne i spokojne życie. Problem jest wtedy, gdy pieniędzy brakuje. Gdy rodzina ledwo wiążąca koniec z końcem nagle zostaje zmuszona do poradzenia sobie z kolejnym wydatkiem. Kiedy samochód się psuje i na szybko trzeba go naprawić albo dziecko udaje się po raz pierwszy do szkoły i należy przygotować mu solidną wyprawkę. A to wszystko kosztuje i to niemało. Z pomocą przychodzą natomiast pożyczki na dowód bez zaświadczeń o zarobkach.

Zdolność kredytowa

Żadna instytucja bankowa nie zdecydowałaby się na nawiązanie umowy z klientem, do którego nie miałaby pełnego zaufania. Przedstawiciele środowiska bankowego dbają o swoje własne dobro. Zanim pożyczą komukolwiek chociażby najmniejszą sumę pieniędzy, muszą sprawdzić, czy potencjalny klient będzie w stanie ją później oddać. Najważniejszym dowodem staje się dla nich zaświadczenie o zarobkach. Okazanie swoich dochodów na dokumencie jest jednym z głównych i podstawowych wymogów każdej placówki bankowej. Ten, kto nie posiada zaświadczenia, w teorii nie jest więc w stanie wziąć pożyczki – chyba że zgłosi się do instytucji pozabankowych, które na ten moment śmiało rywalizują ze standardowymi bankami. Oferują klientom wygodniejsze i łatwiejsze warunki nawiązywania transakcji. Tak naprawdę każdemu udzielają pożyczek – rzadko kiedy zdarza się, by klient otrzymał od nich odmowę.

Pożyczki na dowód bez zaświadczeń o zarobkach

Pożyczki na dowód bez zaświadczeń o zarobkachPożyczki bez zaświadczeń o zarobkach kierowane są do konkretnej grupy klientów. Zdecydowanie najczęściej wykorzystują je osoby nieposiadające stałego zatrudnienia. Mogą one działać w ramach tzw. śmieciówek, czyli poprzez nawiązywanie umów o dzieło lub umów zlecenie. Dla instytucji bankowych nie są to jednak wiarygodne źródła informacji, dlatego też osoba nieposiadająca stałego angażu na ogół nie jest w stanie wziąć „normalnego” kredytu. Musi radzić sobie inaczej, dlatego szuka dla siebie innych wariantów. Prędzej czy później trafia na instytucje pozabankowe oferujące jej pożyczki bez zaświadczeń o zarobkach. Każdy może z nich skorzystać – zarówno osoba pracująca w ramach umowy o pracę, jak i ta posiadająca jedynie umowy o dzieło. Pożyczki tego rodzaju bardzo chętnie brane są również przez emerytów i rencistów oraz ludzi utrzymujących się dzięki pobieraniu alimentów.

 

Każdy, kto choć trochę interesuje się światem pożyczek, może łatwo dostrzec ostatni skok popularności pożyczek bez zaświadczeń o zarobkach. Jedynym wymogiem nakładanym na pobierających je klientów jest okazanie dowodu osobistego, czyli potwierdzenie własnej tożsamości. Taką pożyczkę można uzyskać w przeciągu dosłownie kilku minut, wypełniając wniosek przez Internet i wysyłając go w wiadomości mailowej. Pieniądze przelewane są na konto kredytobiorcy w przeciągu maksymalnie paru godzin.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *