rowerek dla dziecka
Podróże i Rozrywka

Jaki pierwszy rowerek dla dziecka?

Każdy przyzna, że spacer z dzieckiem, które poznaje świat, może być trudny, zwłaszcza kiedy dodatkowo musisz wziąć ze sobą rowerek dziecięcy – często plastikowy, co nie jest najodpowiedniejszą opcją dla małego, żywiołowego dziecka. Niestety bardzo często później i tak musisz taki rowerek samodzielnie prowadzić. Dodatkowo niestety dziecko bardzo szybko z takiego pojazdu wyrasta. Trójkołowy rowerek Kinderkraft Aveo będzie to doskonałą alternatywą, ponieważ można go modyfikować w zależności od wieku dziecka.

Jak wygląda budowa rowerka Kinderkraft?

Na rynku dostępnych jest niewiele rowerków dla dzieci w wieku poniżej 5 lat, które będą pasowały zarówno dla roczniaka, jak i dla wspomnianego pięciolatka. Rowerek Kinderkraft spełnia to wymaganie, ponieważ można go bez problemu modyfikować tak, aby pasował dziecku. Z racji, że jest to rowerek na kilka kolejnych lat, wyposażony został w gumowe koła, dzięki którym dziecko może swobodnie przemieszczać się po trawie czy ścieżce w parku. Warto dodać, że cała konstrukcja jednośladu jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, przy czym te, z którymi dziecko ma bezpośredni kontakt, są obite miękkim poliestrem, który z łatwością można zdjąć i wyprać w pralce.

Ze względu na wiek przeznaczenia rowerka trójkołowego, siedzenie przypomina to stosowane w spacerówkach – wyposażone w pasy bezpieczeństwa oraz miękką, otwieraną barierkę. Obie kierownice w rowerku Kinderkraft (ta dla dziecka i ta dla rodzica) są regulowane, co znacznie ułatwia prowadzenie. Dodatkowo siedzisko nie tylko można zamontować tyłem do kierunku jazdy, a przodem do siebie, można je również odsuwać względem przedniej kierownicy, dopasowując odległość od siedziska do pedałów do wzrostu dziecka.

Dodatkowe udogodnienia dla dziecka i rodzica

Oprócz nowoczesnego designu rowerek Kinderkraft został wyposażony dodatkowo w uchwyt na kubek, torbę na drobiazgi, dzwonek, koszyki – wszystko po to, aby jak najbardziej uprzyjemnić spacer również rodzicowi i móc wstąpić po drodze na ewentualne drobne zakupy. Oczywiście są to elementy niezamontowane na stałe, czyli według aktualnych potrzeb można je swobodnie wymieniać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *