Biznes i Finanse

Haft komputerowy na fartuchach dla gastronomii – dlaczego warto?

Haft komputerowy na fartuchach dla gastronomii – dlaczego warto?

Prowadząc własną gastronomię, musisz się wyróżnić na tle konkurencji. Można zrobić to nie tylko poprzez oferowanie wyśmienitych dań, ale także stworzenie spójnej identyfikacji wizualnej. Aby to było możliwe, warto zdecydować się na haft komputerowy – to trwała i estetyczna metoda nanoszenia wybranego wzoru na m.in. fartuchy kelnerskie czy inną odzież pracowniczą. Sprawdź, co go wyróżnia.

haft komputerowy

Haft komputerowy to po prostu naszycie wybranego wzoru na tkaninie. Dzięki rozwojowi technologii nie trzeba dzisiaj robić tego ręcznie – najtrudniejszą pracę, czyli przeniesienie wzoru na materiał, wykonują maszyny sterowane cyfrowo. Dzięki temu zyskujemy duże tempo i powtarzalność, które mają ogromne znaczenie, gdy chcesz ujednolicić odzież pracowniczą w swojej firmie. Takie rozwiązanie sprawia, że fartuchy kuchenne stają się same w sobie reklamą twojej działalności.

Warto jednak zauważyć, że haft komputerowy to nie jedyny sposób znakowania odzieży firmowej. Z naszego artykułu dowiesz się, dlaczego jednak trudno jest znaleźć lepsze rozwiązanie, gdy zależy ci na przygotowaniu spójnej identyfikacji wizualnej w swojej firmie. Zobacz, jakie zalety ma nowoczesny haft maszynowy.

Haft komputerowy – zalety

haft komputerowy

Co sprawia, że haft maszynowy wykorzystują największe firmy, które decydują się na znakowanie odzieży? Naniesione logotypy i hasła reklamowe są niezwykle trwałe. Okazuje się, że wzór może wytrzymać znacznie dłużej niż sam materiał, na który został naniesiony! Tymczasem większość stosowanych technik nadrukowych spiera się w czasie eksploatowania odzieży i często powodem jej wymiany jest właśnie nieestetyczny wygląd nadruku. Oznacza to niepotrzebne dodatkowe koszty i poświęcenie dużej ilości czasu.

Nie da się ukryć, że wygląd ma znaczenie. Fartuchy dla gastronomii, w których poruszają się kelnerzy, muszą prezentować się schludnie. Tymczasem haft komputerowy to rozwiązanie z górnej półki – nie tylko dlatego, że w przekonaniu wielu klientów musi być on drogi, ale przede wszystkim z powodu estetyki jego wykonania. Naniesiony na odzież kuchenną wzór nie rozciąga się i nie spiera, a więc jest wyraźny, łatwy do odczytania i długo zachowuje swój kolor.

znakowanie odzieży

Należy również podkreślić, że haft komputerowy wyróżnia wszechstronność zastosowania. Choć w naszym artykule poruszamy głównie tematykę fartuchów kuchennych, warto wspomnieć, że oprócz znakowania odzieży możliwe jest nanoszenie logotypów na ścierki, ręczniki, pościel czy różnego rodzaju gadżety.

haft maszynowy

Wielu przedsiębiorców z pewnością ucieszy również fakt, że haft komputerowy może być tańszy, nawet jeśli cena usługi będzie początkowo wyższa. Wynika to z faktu, że nie pojawia się tu matryca, którą trzeba by magazynować i konserwować, by możliwe było jej ponowne zastosowanie w przyszłości. Haft maszynowy wykorzystuje program sterujący – plik komputerowy z zapisanymi parametrami, które są przekazywane hafciarce.

Wśród zalet należy wymienić również fakt, że haft komputerowy wykorzystuje ekologiczny proces produkcji. Działanie maszyny nie ma negatywnego wpływu na zdrowie pracowników czy środowisko. Maszyny nie emitują gazów ani pyłów, nie wykorzystuje się tu żadnych farb ani rozpuszczalników. Stosowane materiały (nici, fizeliny) są certyfikowane i bezpieczne dla osób, które przy nich pracują oraz tych, które później noszą je na sobie.

Gdzie zamówić haft komputerowy?

haft maszynowy

Aby zamówione fartuchy dla gastronomii prezentowały się naprawdę estetycznie, potrzebujesz firmy, która posiada niezbędną wiedzę oraz właściwy sprzęt do wykonania zlecenia. Dobrze jest zdecydować się na współpracę z przedsiębiorstwem BlueHAFT, które oferuje kompleksowe usługi: możesz kupić u nich wysokiej jakości odzież pracowniczą i zamówić haft komputerowy według własnego lub zleconego grafikowi wzoru. Oznacza to istotną oszczędność czasu oraz zadowolenie z ostatecznego efektu.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.