Strona główna
Biznes i Finanse
Tutaj jesteś
Biznes i Finanse współpraca z żabką

Współpraca z Żabką, czyli jak wynająć lokal pod sklep

Data publikacji 19 grudnia 2023

Żabka to sieć sklepów, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Małe markety z zielonym szyldem pojawiają się dosłownie wszędzie. Można znaleźć je w dużych miastach, miasteczkach i na wsiach. Sieć dynamicznie się rozwija. Coraz więcej przedsiębiorców chce otwierać Żabki i przyciągać klientów znaną ofertą. Chcesz współpracować z zielonym gigantem? Zdecyduj się na wynajem lokalu pod sklep.

Masz wolny lokal pod sklep? Wynajmij go Żabce!

Posiadasz idealny lokal pod sklep lub jesteś użytkownikiem wieczystym lokalu? Jeśli tak, świetnie się składa, ponieważ możesz rozpocząć atrakcyjną współpracę z Żabką. Czy wiesz, że sieć otwiera miesięcznie średnio 50 sklepów w całej Polsce? To dowód na to, że jej popularność stale wzrasta. Znakomity marketing, bogaty asortyment i szeroka gama usług dodatkowych zachęca coraz większą liczbę klientów do korzystania z oferty Żabki. Chcesz udostępnić lokal pod sklep sieci? Poznaj warunki współpracy!

Wynajem lokalu przez Żabkę – jakie warunki trzeba spełnić?

Jeśli interesuje Cię najem lokalu przez Żabkę, Twoja nieruchomość musi spełniać kilka wymogów. Najważniejszym z nich jest atrakcyjna lokalizacja w miejscowości o liczbie ponad 10 000 mieszkańców. Lokal pod sklep powinien znajdować się w zwartej zabudowie, np. na osiedlu czy w ciągu handlowym. Najlepiej, aby obok budynku był nasilony ruch pieszych, np. znajdował się przystanek czy inne często odwiedzane miejsca.

Wynajem lokalu pod sklep Żabka – powierzchnia i kształt

Lokal pod sklep Żabka musi nie tylko znajdować się w atrakcyjnej lokalizacji. Duże znaczenie ma również jego układ. Sieć preferuje lokale o powierzchni powyżej 70 m2, z czego wielkość sali sprzedażowej powinna mieć ponad 45 m2 i być w kształcie prostokąta. Co więcej, preferowane są lokale narożnikowe z osobnym wejściem.

Najem lokali przez Żabkę – jakie są zalety współpracy?

Współpraca z Żabką naprawdę się opłaca! Po pierwsze, zyskasz najemcę godnego zaufania. Po drugie, warunki najmu uzgadniane są obustronnie. Co oznacza, że będą korzystne dla Ciebie i Twojego kontrahenta. Dużą zaletą najmu lokali przez Żabkę jest to, że umowa podpisywana jest na 10 lat. Jeśli przez ten okres wszystko będzie w porządku, z pewnością przedłuży się na kolejne lata. Co więcej, Żabka bierze na siebie adaptację lokalu na potrzeby funkcjonowania sklepu. Nie musisz się o nic martwić. Twój najemca zajmie się wszystkim!

Wynajem lokalu pod sklep Żabka – jak zgłosić swoją nieruchomość?

Chcesz rozpocząć współpracę z Żabką? Wypełnij formularz wynajmu lokalu, który znajdziesz na stronie sieci. Zostaw swoje dane kontaktowe (imię, nazwisko, adres e-mail, telefon kontaktowy) i podstawowe informacje dotyczące lokalu (powierzchnia, lokalizacja). Następnie poczekaj na odpowiedź.

Materiał zewnętrzny

Perfumy Cartiera

FCG

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?