FCG

wózek
Zdrowie i Uroda

Wózki, które pokochały gwiazdy – Cybex Jeremy Scott

Dziecięce wózki bardzo się od siebie różnią. Jedne reprezentują uniwersalne i ponadczasowe wzornictwo. Inne z kolei wyróżniają się na tle pozostałych i przyciągają uwagę, kiedy tylko wyjdziemy na spacer. Takie są wózki Cybex Jeremy Scott.

Jeśli śledzimy modowe trendy i chcemy choć przez chwilę poczuć się jak celebrytki, przyjrzyjmy się temu, jakich używają wózków. Są takie marki, które cieszą się wyjątkową popularnością wśród znanych osób.

Jakie znane osobistości korzystają z wózków Cybex?

Nie ulega wątpliwości, że Cybex jest jedną z najbardziej renomowanych marek wózków. Ponieważ jest to produkt luksusowy i prestiżowy, musimy się liczyć z większym kosztem, ale warto. Wózki tej marki zachwycają swoim niepowtarzalnym designem, jakością i funkcjonalnością. Z wózkiem marki Cybex możemy lub mogliśmy spotkać m.in. Olgę Kalicką, Paulinę Sykut-Jeżynę, Annę Skurę, Marinę Łuczenko-Szczęsną, Annę Lewandowską i Natalię Siwiec. Już tutaj widzimy sporo znanych nazwisk, a lista ta mogłaby być znacznie dłuższa. Zastanówmy się w takim razie, co jest tak wyjątkowego w wózkach tego producenta.

Stworzone przez znanego projektanta

Ponieważ pierwszym, co rzuci nam się w oczy, będzie nieprzeciętny design, zacznijmy właśnie od niego. Cybex Priam Jeremy Scott ma wyjątkowo elegancką linię i efektowne skrzydła przy budce, które dodają mnóstwo uroku. Całość zaprojektował znany amerykański projektant – Jeremy Scott. Dotychczas w swojej karierze ubierał takie gwiazdy jak Rihanna i Gwen Stefani. Ma swój własny styl, który doceniono na całym świecie. Przyjemna kolorystyka i złocenia pojawiające się na wózku już z daleka pokazują, że mamy do czynienia z czymś luksusowym. Jednak swoje powodzenie wózek zawdzięcza nie tylko walorom estetycznym, ale też funkcjonalności.

Komfortowy wózek, który rośnie razem z dzieckiem

Przede wszystkim decydując się na ten model, kupujemy wózek wielofunkcyjny 3w1. Oznacza to, że zakup wózka jest jednorazową inwestycją. W zestawie jest gondola, wózek spacerowy i fotelik samochodowy. Ponadto można regulować pasy bezpieczeństwa na dowolną wysokość, podobnie jak siedzisko i podnóżek, dzięki czemu można odnieść wrażenie, że wózek rośnie wraz z dzieckiem.

Do produkcji wózka wykorzystano jedynie wysokiej jakości materiały, miękkie i przyjemne dla skóry maluszka. Podnóżek jest z gumy antypoślizgowej, co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo. Istnieje opcja zmiany siedziska względem kierunku jazdy. Aby złożyć spacerówkę, wystarczą dwa ruchy. Po złożeniu jest kompaktowy i łatwo go wszędzie zmieścimy.

Warto też przyjrzeć się kołom, które mają amortyzację na obu osiach, przez co dziecko nie będzie odczuwać żadnych niedogodności nawet wtedy, kiedy będziemy jechać po nierównym terenie. Ciekawą opcją jest tryb dwukołowy – fantastycznie sprawdza się m.in. podczas pokonywania wysokich krawężników albo jazdy po piasku. Bardzo przemyślana jest sama wysokość wózka, którą dopasowano tak, by wózek mógł zastąpić krzesełko do karmienia i w trakcie pobytu w restauracji dziecko mogło siedzieć przy stole.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *