Strona główna
Biznes i Finanse
Tutaj jesteś
Biznes i Finanse

Wieczne piórka, karafki, galanteria skórzana – prezenty na jubileusz pracy

Data publikacji 14 września 2020

Jubileusz pracy to bardzo ważna okazja nie tylko w życiu świętującej go osoby, ale także w kontekście całej firmy, tym bardziej, że okrągłe rocznice stażu spędzonego w jednym przedsiębiorstwie nie zdarzają się często. Warto zatem podkreślić wagę tej chwili i świętować ją należycie. Jednym ze sposobów jest uhonorowanie jubilata upominkiem. Czasami kupuje się go z budżetu firmy, czasem to prezent składkowy. Warto postarać się, aby był wyjątkowy. Jeśli jubilat jest nam znany osobiście, możemy wybrać upominek dopasowany do konkretnych upodobań. W innej sytuacji bazujmy na uniwersalnych dobrych pomysłach.

1. Wieczne pióra

2. Karafki, szklanki i szkło

3. Elegancka galanteria skórzana

Świętowanie jubileuszu może dotyczyć zarówno wieloletniego pracownika, jak i szefa, członka zarządu czy przedstawiciela kierownictwa. Wieczne pióro czy elegancka aktówka sprawdzą się w większości przypadków.

Wieczne pióra

To doskonały prezent, który przyda się nie tylko w służbowej i biurowej rzeczywistości. Godne polecenia są pióra wieczne MontBlanc, które wyróżnia wysoka jakość. Wszystkie warianty są atrakcyjne, jeśli natomiast dysponujemy większym budżetem możemy wybrać egzemplarz z limitowanej edycji, skupiającej się na słynnych postaciach historycznych. To wieczne pióra inspirowane na przykład Homerem. Symbolizująca markę sześcioramienna gwiazdka wykończająca skuwkę to wyznacznik wysokiej jakości. Całość uzupełnia grawerunek.

Karafki, szklanki i szkło

Karafki są dobrym prezentem przede wszystkim dla miłośników różnego rodzaju trunków. Z okazji jubileuszu warto wybrać wariant z grawerunkiem, dzięki któremu upominek będzie miał dodatkową wartość sentymentalną. Niezależnie od tego, czy serwowany w nim będzie alkohol, woda czy soki, element praktyczny pozostanie. Wyboru dokonać możemy pomiędzy karafkami szklanymi a nieco droższymi, kryształowymi. W asortymencie sklepów znajdują się wyróżniające się kształtem karafki do whisky, smuklejsze karafki do wina lub wody, a także – często bardzo ozdobne – karafki do nalewek. Oczywiście, podziały te są umowne, kierujmy się więc przede wszystkim upodobaniami estetycznymi obdarowywanego.

Elegancka galanteria skórzana

Miłośnikom elegancji spodobają się teczki na dokumenty ze skóry, nesesery, portfele, a w wariancie kobiecym także torebki. To tylko niektóre galanteryjne możliwości, po jakie możemy sięgnąć. Niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na produkt od drobnego kaletnika czy większego producenta z pewnością uzyskamy atrakcyjni wizualnie i praktyczny prezent.

Zaburzenia odżywiania

FCG

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?