Lifestyle

Statyw Manfrotto – poznaj jego najważniejsze atuty

Statyw Manfrotto – poznaj jego najważniejsze atuty

Statyw fotograficzny to niezbędne urządzenie, jakie jest potrzebne w pracy fotografów. Manfrotto Comapct jest serią aluminiowych statywów, jakie cechują się niewielkimi wymiarami i wagą. To doskonała opcja dla każdego, kto ceni mobilność. Każdy produkt posiada pokrowiec, który ułatwia transport, jak i głowicę. Czym cechuje się ten statyw? Dlaczego warto na niego postawić? Gdzie znajdziemy szeroki asortyment? Jak dokonać wyboru?

Statyw Manfrotto

Produkty tego typu są dostępne w wielu kolorach i gotowe praktycznie od razu do użycia. Bardzo dobrze poradzą sobie z niewielkimi lustrzankami i aparatami systemowymi. Do czego przeznaczony jest statyw Manfrotto? Ma on za zadanie współgrać z bezlusterkowcami i małymi lustrzankami. Udźwig wynosi do 3 kg, przy czym zachowamy stabilność nawet z dłuższymi obiektywami. Głowica 3-kierunkowa wpłynie na zachowanie dokładności podczas pracy fotografa. Nie dziwi zatem fakt, że statyw jest tak popularny na rynku.

Najważniejsze cechy

Ważną cechą jest ergonomiczna głowica. Posiada ona dwie rączki, niezależne od siebie. Jedna ma za zadanie kontrolować ruch horyzontalny i panoramiczny, a druga daje możliwość kontroli przechyłu aparatu. Nie zapominajmy o składaniu rączek, dzięki czemu pakowanie statywu jest wygodne. Kolejna cecha to aluminiowe nogi statywu. Składają się z 5 sekcji, dzięki czemu waga produktu to 1,42 kg. Wysokość maksymalna wynosi 165 cm. Podczepiony aparat znajduje się na wysokości zbliżonej do poziomu oczu odbiorcy. Każda noga może zostać zablokowana, za pomocą szybkiego systemu zatrzasków. Takie rozwiązanie wpływa na wygodę i szybkość skręcania.

Firma Manfrotto cały czas poszerza asortyment, tak aby sprostać wymogom klientów. Statyw zakupimy wraz z pokrowcem, ciesząc się doskonałą jakością i atrakcyjną ceną. Praca fotografa jest wymagająca i pełna pasji. W tym wypadku, poza aparatem, przyda się też solidny statyw. Ma on za zadanie utrzymać aparat w danej pozycji, na danej wysokości.

Gdzie zakupimy statyw Manfrotto? Bardzo dobrym rozwiązaniem jest zakup w internetowym sklepie. W tym miejscu każdy klient znajdzie to, co przyda mu się w pracy i podczas rozwijania swoich zainteresowań. Nie bez znaczenia jest solidny i wytrzymały statyw, który można bardzo łatwo złożyć w dowolnej chwili. Marka Manfrotto ma szerokie grono zwolenników na rynku. Zakupy w sklepie online pozwolą dodatkowo zaoszczędzić pieniądze i czas. W razie wątpliwości, skorzystamy z pomocy sprzedawcy podczas doboru statywu idealnego dla naszej pracy.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.