Lifestyle

Prezenty na Dzień Matki do 200 zł

Prezenty na Dzień Matki do 200 zł

Miłość do Matki nie ma ceny. Możesz okazać jej uczucie niezależnie od tego, jaki budżet możesz na prezent dla mamy przeznaczyć. Tym bardziej że trafiony upominek wcale nie musi być ekstremalnie drogi! Sprawdź najlepsze prezenty na Dzień Matki nieprzekraczające 200 zł, które dla ciebie wybraliśmy!

Niezapomniany relaks dla mamy

Właściwie każdej mamie brakuje czasu na prawdziwy odpoczynek, każdą chwilę poświęca bowiem pracę lub rodzinę. Niech Dzień Matki będzie okazją do podarowania jej chwili wytchnienia, na którą zasługuje! W salonach kosmetycznych możesz znaleźć niezliczoną ilość masaży całego ciała. Każdy z nich pomoże mamie się zrelaksować, poprawi ukrwienie skóry i samopoczucie. Zależnie od rodzaju, masaż może być bardziej intensywny lub delikatny. Cena takiego zabiegu zaczyna się zwykle w okolicach 100-150 zł. Najczęściej masaże obejmują całe ciało, jednak możesz również zdecydować się na masaż samych pleców, twarzy lub stóp. Wybierz taki, który najlepiej sprawdzi się u twojej mamy! 

Dawka adrenaliny w prezencie na Dzień Matki

Twoja mama jest miłośniczką mocnych wrażeń i stale szuka nowych przygód? Sprawdź, która z atrakcji sportowych sprawdzi się najlepiej w prezencie na Dzień Matki! Na najodważniejszych czeka skok na bungee. W wielu dużych miastach Polski możesz zrealizować pełną wrażeń atrakcję, która pozwoli na zaznać uczucia swobodnego spadania. Odpowiednio przystosowane liny zapewnią bezpieczeństwo, a wykwalifikowana kadra zadba o przeszkolenie teoretyczne.

Szukasz innych, sportowych emocji? Podaruj mamie voucher na atrakcje, przy których będzie mogła się wyładować i zabawić! W ofercie na przykład spływ kajakowy lub indywidualny trening squasha, czy nawet wspinaczka ściankowa! Każdy z tych prezentów będzie okazją do poznania nowych dyscyplin sportowych, które pewnego dnia mogą stać się życiową pasją. Czy już wiesz, na które zajęcia zaprosisz swoją mamę?

Taneczny Dzień Matki

Na miłośniczki tańca czeka wiele wspaniałych lekcji pod czujnym okiem najlepszych nauczycieli. Szukając prezentu do 200 zł, możesz wybrać spośród różnych gatunków, zarówno tańca towarzyskiego, jak i indywidualnego. Wolisz gorącą salsę czy sensualne tango? Możesz podarować mamie karnet na miesiąc zajęć lub indywidualną lekcję, podczas której nauczyciel skupi się tylko na niej. Takie zajęcia pozwolą na maksymalny rozwój umiejętności i ułatwią przełamanie lęku. 

Odważnej mamie możesz podarować indywidualną lekcję pole dance. To bardzo kobiecy sport, który nie tylko doda odwagi, ale też pozwoli na rozwój wszystkich mięśni w ciele. Po kilku lekcjach twoja mama będzie miała lepszą postawę, a każdy dzień będzie wypełniony radością i pewnością siebie. Podaruj jej spełnienie marzeń, na które zasługuje!

Pyszny Dzień Matki – gdzie zabrać mamę na kolację?

Dobry posiłek potrafi skruszyć niejedno serce. Okaż swojej mamie wdzięczność i miłość właśnie poprzez jedzenie! Voucher do restauracji to doskonały pomysł na prezent na Dzień Matki. Na pewno dobrze wiesz, jaki rodzaj kuchni najbardziej przypadnie jej do gustu. Zaproś mamę na aromatyczne falafele, świeże sushi albo tagliatelle w kremowym sosie. Wspólny posiłek to nie tylko okazja do zaspokojenia głodu, ale też zwyczajnej rozmowy i wspólnego spędzenia czasu. Przy jedzeniu możecie wyciszyć się oraz nadrobić zaległości w rodzinnych plotkach. Czy już wiesz, do której restauracji chcesz zabrać swoją mamę?

Zatrzymaj chwilę – sesja zdjęciowa jako prezent na Dzień Matki

Zachowaj piękno i wspomnienia dzięki indywidualnej sesji zdjęciowej! Doświadczony fotograf wykona przepiękne zdjęcia, na których twoja mama będzie się prezentować najpiękniej, jak tylko potrafi. Sesja zdjęciowa to okazja do doskonałej zabawy z własnym ciałem i różnymi kreacjami, które na tę okazję przygotuje. To też przepiękna pamiątka na długie lata. Wybierasz sesję w studio czy w plenerze?

Podaruj mamie dawkę emocji i wrażeń, które zostaną z nią na wiele lat! Sprawdź ofertę Prezentmarzeń i wybierz voucher, z którym twoja mama spełni swoje marzenia!

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.