Lifestyle

Polska marka psiej karmy, która stawia na ryby

Polska marka psiej karmy, która stawia na ryby

Każdy świadomy właściciel czworonoga chce zapewnić mu zdrowie i witalność na długie lata. To dlatego tak ważny jest sposób żywienia zwierzęcia. Sucha karma dla psa Baltica łączy wysokobiałkowe mięso ryb z wysokiej jakości warzywami i ziołami, by zapewnić twojemu psu świetne samopoczucie i uchronić przed chorobami. Sprawdź, na co stawia to polska marka psiej karmy.

Karma Baltica – jaki ma skład?

Wśród karm marki Baltica znajdują się zarówno karmy przeznaczone dla szczeniaków, dorosłych psów, jak i psów w podeszłym wieku. Jak sama nazwa marki wskazuje, większość rodzajów karmy ma w składzie ryby: szproty, śledzie, flądry, łososie w towarzystwie sezonowych polskich warzyw i owoców, pełnych witamin i minerałów. Dzięki doskonale zbilansowanym makroskładnikom idealna będzie dla piesków o wybrednym podniebieniu, którym nie smakują komercyjne, dostępne w marketach karmy. Sucha karma dla psa Baltica jest wysokostrawna i odpowiednia dla czworonogów ze skłonnością do alergii.

Sucha karma dla wymagających czworonogów

Sucha karma dla psa Baltica dla młodych zwierząt to skarbnica hipoalergicznego mięsa, ziół, warzyw i owoców, która w sposób holistyczny dba o rozwój twojego szczenięcia. Liposomalna technologia, wykorzystywana w produkcji karmy, optymalizuje wchłanianie witamin i minerałów. Ta wyjątkowa karma dla młodych piesków jest wolna od potencjalnych alergenów, a dodatek wyselekcjonowanych ziół, jak ostropest plamisty i czystek, podnosi odporność zwierzęcia i korzystnie wpływa na jego układ immunologiczny.

Dobra karma dla psów dorosłych

Dobroczynne zioła znajdują się także w karmie dla dorosłych psów. Każda paczka suchej karmy dla psa Baltica to chrupki pełne zdrowego biała, pozbawione zbóż, glutenu i alergenów, jak soja czy kurczak. W trosce o zdrowie twojego dorosłego psa, wśród dodatków dietetycznych, obecnych w karmie, nie mogło zabraknąć witaminy A, D3 i E, a także cynku, miedzi, selenu i żelaza. Wersja karmy Baltica dedykowana psom w podeszłym wieku ma niski indeks glikemiczny i obniżoną zawartość tłuszczu, co pozwala psu na utrzymanie optymalnej wagi. Pełna pysznych, polskich ryb, zawiera także algi morskie i jest źródłem astaksantyny.

Polski producent zdrowej karmy

Marka Baltica Pets to polski producent zdrowej, hipoalergicznej karmy pełnej bałtyckich ryb. Wszystkie karmy Baltica produkowane są z myślą o psach doświadczających nietolerancji pokarmowych, zwłaszcza nadwrażliwości na gluten. Dlatego też są to karmy bezzbożowe i monobiałkowe.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.