FCG

zestaw baterii podtynkowych
Dom i wnętrze

Nowoczesny zestaw baterii podtynkowych – jaki wybrać?

Spokojnie można powiedzieć, że baterie podtynkowe zrewolucjonizowały zarówno estetykę, jak i funkcjonalność armatury jako takiej. Dzięki nim możemy cieszyć się nowoczesnym designem łazienki, a przy okazji nie musimy się już tak wysilać, żeby zachować ją w pięknym i schludnym stanie. Co ważne, sam zakup tego typu armatury również jest niezwykle prosty, wystarczy, że postawimy na zestaw baterii podtynkowych, w którym znajdują się wszystkie elementy armatury. Jaki wybrać i czym kierować się przy podjęciu swojej decyzji?

Baterie podtynkowe wannowe – co powinien zawierać zestaw?

Współczesna oferta armatury łazienkowej obejmuje niezwykle szeroką gamę produktów, które różnią się od siebie zarówno wzornictwem, jak i funkcjonalnością. W przypadku baterii wannowych mamy do czynienia z prawdziwym kalejdoskopem możliwości, gdzie do wyboru są przeróżne zestawy baterii podtynkowych, które zapewniają pełen komfort kąpieli i odznaczają się niezwykle oryginalny wyglądem.

Musimy jednak pamiętać o tym, że przy wyborze zestawu baterii podtynkowych ważne jest, aby sprawdzić, czy znajdują się w nim wszystkie elementy, jakie będą nam potrzebne. Co powinien taki zestaw zawierać? Przede wszystkim w przypadku wanny potrzebna będzie nam wylewka. W zestawach podtynkowych spotykamy zarówno baterie z wylewką jednoelementowe, jak i w postaci oddzielnej, gdzie wylewka i mieszacz są instalowane obok siebie. Przy czym praktyczny zestaw baterii podtynkowych wannowych powinien zawierać także słuchawkę prysznicową z wężem i uchwytem.

Prysznicowe baterie podtynkowe – funkcjonalne i stylowe

Montaż podtynkowy w przypadku baterii prysznicowych to rozwiązanie najlepsze z możliwych. W ten sposób zyskujemy więcej miejsca w kabinie, a sama kąpiel staje się o wiele przyjemniejsza. Nie musimy już uważać, aby przypadkiem nie uderzyć się w wystające elementy armatury, nie wspominając już o jej czyszczeniu. Takie baterie są niezwykle dyskretne, co widać na przykładzie armatury Hansgrohe, która jest umieszczona na stylowej rozecie i ma postać nowoczesnego panela prysznicowego.

Poza tym zestaw baterii podtynkowych do prysznica pozwala na stworzenie oryginalnych aranżacji łazienkowych. Są one bowiem dostępne w ciekawych wariantach, gdzie np. deszczownica może być montowana do sufitu, co daje spektakularne efekty – zarówno wizualne, jak i kąpielowe. Zestaw baterii podtynkowych do prysznica powinien zawierać baterię, słuchawkę prysznicową z wężem, uchwyt lub drążek prysznicowy oraz opcjonalnie deszczownicę, która jest naprawdę wspaniałym sposobem na relaksującą kąpiel.

Postaw na ekologię i nowoczesność

Funkcjonalność podtynkowych baterii prysznicowych i wannowych nie kończy się tylko na sposobie montażu i łatwości w utrzymaniu czystości. Kolejną zaletą nowoczesnych baterii podtynkowych jest szereg opcji dodatkowych, takich jak termostat, blokada temperatury czy perlatory ograniczające znacząco zużycie wody, bez strat w komforcie kąpieli.

Doskonałym tego przykładem są termostatyczne baterie podtynkowe Grohe SmartControl, które kontrolują trzy źródła przepływu wody oraz nowoczesne baterie Hansgrohe z zaworem odcinającym i regulowanym ograniczeniem temperatury. Wybierając tego typu baterie podtynkowe do swojego prysznica, zapewniamy sobie zarówno komfort, jak i bezpieczeństwo, dbając przy okazji o środowisko naturalne. A wszystko to w towarzystwie nowoczesnego designu i wysokiej jakości wykonania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *