mała łazienka
Dom i wnętrze

Jak zaaranżować małą łazienkę?

W obecnych czasach nie należy przekonywać nikogo, że nastrój wnętrza, w którym przebywa się każdego dnia jest istotny dla naszego samopoczucia jak i także psychiki. Nie dotyczy to tylko sypialni czy też salonu, ale również łazienki. Okazuje się, że w łazience spędzamy średnio między jedną, a dwie godziny dziennie. W przybliżeniu daje to nawet 700 godzin rocznie. Jest to zatem bardzo duża część naszego życia. Każda osoba powinna dowiedzieć się na co zwrócić uwagę przy aranżacji łazienki, aby w rezultacie była funkcjonalna oraz sprzyjała odpoczynkowi. Nawet małą łazienkę można świetnie urządzić. Dowiedzmy się zatem jak.

Sprecyzowanie potrzeb

Aranżację każdej łazienki należy rozpocząć od konkretnego sprecyzowania osób, które z niej będą korzystały. Ustawiając takie urządzenia jak: wannę, umywalkę, bidet, miskę ustępową czy też kabinę prysznicową koniecznie musimy zachować wszelkie funkcjonalne przestrzenie, aby każda z czynności była wykonywana w sposób swobodny. Sprzęt w łazience staje się coraz bardziej ergonomiczny oraz wielofunkcyjny. Dzięki temu jest dostępny bardziej dla osób chorych, niepełnosprawnych czy też dzieci. Tendencja kształtowania przestrzeni jak i także wyposażenia wnętrz z uwzględnieniem potrzeb osób o mniejszej sprawności coraz bardziej utrwala się. Wypiera również z rynku specjalne wyposażenie dla inwalidów. Jeśli dostosuje się wyposażenie do potrzeb każdego z domowników, mamy pełną gwarancję, że przestrzeń w naszej łazience będzie funkcjonalna.

Współczesne łazienki

Wiele osób decyduje się obecnie na WC z funkcją bidetu. Miska WC z funkcją bidetu jest odpowiedzią na wymagania nowoczesnych łazienek. Dzięki nim nawet przestrzenie niewielkie zaaranżować można w pomieszczenie funkcjonalne sanitarno-higieniczne. Jednak nie jest to jedyna zaleta WC z dyszą wbudowaną bidetu. Miska WC z funkcją bidetu pozwala nam na zaoszczędzenie miejsca. Łazienki najczęściej są pomieszczeniami najmniejszymi w naszych domach czy też mieszkaniach. Jednak nie jest to nic strasznego. Mamy przecież wiele dostępnych produktów na rynku w typie 2w1. Takim właśnie produktem jest miska WC z funkcją bidetu. Zajmuje ona tyle samo miejsca, co WC, a przy tym pozwala także się cieszyć korzystaniem z bidetu. WC z funkcją bidetu to rozwiązanie niezmiernie praktyczne nie tylko do mniejszych łazienek, ale także także do większych. Dzięki nim toaleta jest funkcjonalna. Zyskujemy jednocześnie więcej miejsca, które można przeznaczyć na zaaranżowanie chociażby strefy SPA.

Bardzo łatwe czyszczenie

WC z funkcją bidetu poza tym, że nie zabiera wiele miejsca, to jeszcze wygląda nowocześnie oraz ułatwia utrzymanie czystości. Co ciekawe na rynku mamy także dostępne takie WC z funkcją bidetu, które mają wbudowaną funkcję samoczyszczenia. Jak widać na załączonym obrazku prościej być nie może. Zatem gdy zabieramy się do aranżacji wnętrz naszej łazienki poważnie rozważmy miskę WC właśnie z funkcją bidetu. Nikt z nas nie będzie żałował swojej decyzji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *