Biznes i Finanse

Jak przeprowadzić skuteczną rekrutację pracowników?

Rekrutacja pracowników to wymagający i zajmujący proces, który często nie przynosi oczekiwanych efektów. Przedsiębiorcy, którzy decydują się szukać kandydatów na własną rękę muszą liczyć się z poświęceniem czasu, energii i często znacznych środków. Znacznie łatwiejszym i bardziej efektywnym rozwiązaniem jest powierzenie tego zadania agencji pracy, działającej na lokalnym rynku. Jak wygląda rekrutacja pracowników z AB OVO Solutions?

Dopasowanie do potrzeb klienta

W AB OVO Solutions wierzymy, że podstawą sukcesu jest profesjonalne podejście do powierzonego zadania. Rekrutacja pracowników zaczynamy od przeprowadzenia drobiazgowego wywiadu z przedsiębiorcą i poznania jego oczekiwań oraz specyfiki danego stanowiska. Na tej podstawie tworzymy profil kandydata. W nim umieszczamy wymagane kwalifikacje oraz umiejętności, które powinien posiadać przyszły pracownik idealny.

Na samej rekrutacji nasze możliwości jednak się nie kończą. Oferujemy także usługę serwisu on-site, który pomaga zarządzać zatrudnionymi za naszym pośrednictwem pracownikami i odciąża nieco dział HR. Przy niektórych rodzajach umów przejmujemy na siebie sprawy kadrowo-płacowe, cały proces zatrudnienia pracowników oraz wszystkie niedogodności z tym związane. Wszystko po to, aby przedsiębiorcy mieli jak najmniej obowiązków przy maksymalnie dużych korzyściach.

Co AB OVO Solutions może zrobić dla Twojej firmy?

W naszej agencji pracy zajmujemy się nie tylko rekrutacją pracowników na stałe. Staramy się iść z duchem czasu i wychodzić naprzeciw potrzeb naszych klientów. Za naszym pośrednictwem przedsiębiorcy mogą więc pozyskać pracowników tymczasowych, uzupełnić braki kadrowe o fachowców z Ukrainy lub znaleźć specjalistę z wąskiej dziedziny. Jakie jeszcze usługi świadczymy w AB OVO Solutions?

W postępowej Warszawie, czy Wrocławiu lub Krakowie, ważne jest, by nie pozostać w tyle za konkurencją, a jednocześnie generować jak największe zyski. Jednym z rozwiązań, które pomagają ograniczać wydatki jest outsourcing pracowników. Wypożyczanie pojedynczych osób lub całych zespołów pozwala na realizację dodatkowych projektów lub uzupełnienie braków kadrowych w sezonach urlopowych. Jednocześnie takie rozwiązanie nie generuje dużych kosztów, ponieważ cały ciężar zatrudnienia pozostaje po stronie agencji pracy.

Innym z nowoczesnych udogodnień dla pracodawców jest try&hire. To rozwiązanie pozwala na przetestowanie kandydata bezpośrednio w firmie, w trakcie wydłużonego okresu próbnego. Przedsiębiorca ma szansę obserwować potencjalnego pracownika i oceniać jego wysiłki, a jeśli się sprawdzi – zatrudnić bezpośrednio w strukturach firmy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *