Lifestyle

Hotel Remes – sport i biznes na najwyższym poziomie

Hotel Remes – sport i biznes na najwyższym poziomie

Nowoczesne hotele to miejsca, w których można znaleźć nie tylko komfortowy nocleg. Wynajem pokoi hotelowych idealnie współgra z innymi usługami, takimi jak organizacja konferencji czy możliwość skorzystania z zabiegów SPA. Jednym z hoteli, który zapewnia swoim gościom znacznie więcej niż nocleg, jest Hotel Remes Sport & Spa w podpoznańskiej Opalenicy.

Centrum treningowo-sportowe RemeSPORT

RemeSPORT należy do największych i najnowocześniejszych centrów treningowo-sportowych w całej Europie Środkowej. Składa się na nie 8 pełnowymiarowych boisk z profesjonalną nawierzchnią trawiastą do piłki nożnej i rugby, boisko ze sztucznym oświetleniem, a także górka treningowa, podbiegi i ściany do ćwiczenia celności strzałów. O jakości bazy sportowej Hotelu Remes Sport & Spa najlepiej świadczy fakt, że przed Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej 2012 o możliwość pobytu w nim ubiegało się kilka reprezentacji narodowych. Ostatecznie zamieszkała w nim kadra Portugalii.

Na sportowców przebywających w Hotelu Remes Sport & Spa pod Poznaniem czeka profesjonalne centrum odnowy biologicznej. W celu przyspieszenia regeneracji organizmu zawodnicy mogą korzystać z 6 luksusowych gabinetów do masażu wyposażonych w sprzęt fizjoterapeutyczny. Oferta zabiegów jest bardzo szeroka i obejmuje kąpiele w saunie, kąpiele parowe, hydromasaże, krioterapie, bicze wodne i wiele innych. Strefa odnowy biologicznej znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie części hotelowej obiektu, dzięki czemu jest łatwo dostępna dla gości.

Centrum konferencyjne Hotelu Remes Sport & Spa

W Hotelu Remes Sport & Spa znajduje się jedno z najnowocześniejszych centrów konferencyjnych w Wielkopolsce. Do dyspozycji gości oddano 7 bogato wyposażonych sal konferencyjnych o powierzchni od 32 do 275 m2. Większość sal można ze sobą łączyć, co umożliwia uzyskanie przestrzeni o powierzchni ponad 400 m2 i organizację wydarzenia do 400 osób. Dzięki temu centrum konferencyjne pod Poznaniem w Hotelu Remes Sport & Spa jest idealnym miejscem do organizacji różnego rodzaju spotkań biznesowych: konferencji, warsztatów, bankietów czy premier nowych produktów.

Hotel Remes Sport & Spa oferuje też przestrzeń eventową o powierzchni 140 000 m2. Pozwala ona na organizację różnego rodzaju wydarzeń plenerowych do nawet 5000 uczestników: pikników, festynów, turniejów sportowych, szkoleń teambuildingowych czy imprez integracyjnych. Wewnątrz i na zewnątrz hotelu dostępne są liczne atrakcje, takie jak tory bowlingowe, sala bilardowa, pole golfowe oraz park linowy, które sprzyjają udanemu przebiegowi organizowanych eventów. Pracownicy hotelu są otwarci na potrzeby gości i są w stanie zaplanować oraz zrealizować nawet najbardziej oryginalne pomysły.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.