FCG

Biznes i Finanse

Drukarka przemysłowa idealna do Twojej firmy

Drukarka przemysłowa różni się w znacznej mierze od znanych wszystkim drukarek. Musi radzić sobie w znacznie trudniejszych warunkach, niż tylko domowy gabinet czy pokój, oraz pracować więcej, szybciej i lepiej. Drukarka przemysłowa to urządzenie, od którego wymaga się niezawodności i wysokiej jakości. Dlatego właśnie zakup odpowiedniego sprzętu powinien być przemyślany i sprawdzony. Dlaczego warto zdecydować się na drukarki przemysłowe Citronix lub Limitronic? Oto ich zalety oraz ważne aspekty działania. 

Drukarka przemysłowa Citronix – dlaczego właśnie ona?

W przemyśle bardzo istotna jest intuicyjność i prostota działania. To ułatwia dobrze skonstruowany interfejs, który działa łatwo i jest przyjazny w obsłudze. Drukarka przemysłowa Citronix może się takim właśnie pochwalić. 10-calowy ekran dotykowy dodatkowo ułatwia całą pracę z maszyną. Oprogramowanie pozwala korzystać z wszystkim możliwości oraz łączyć się z różnymi aplikacjami. 

Trudne warunki i przemysłowe otoczenie nie przeszkodzi w czytelnym, wysokojakościowym wydruku z tego właśnie urządzenia. Drukarka może pracować stabilnie i nieprzerwanie nawet w bardzo uciążliwych sytuacjach. Nie jest narażona na usterki dzięki odpowiednim zabezpieczeniom. Do jej wytworzenia użyto miedzy innymi ekran dotykowy Gorilla Glass oraz obudowę o klasie szczelności aż IP65. Nie straszny jej więc pył, zalanie lub zarysowania. 

Drukarka przemysłowa Limitronic – czym się wyróżnia?

Ta drukarka jest polecana szczególnie do firm, które zajmują się nadrukami wysokiej jakości na różnych powierzchniach. Doskonale sprawdzą się na liniach produkcyjnych, gdzie produkuje się hurtowo na przykład różnego rodzaju opakowania. Drukarka może jednocześnie obsługiwać kilka głowic. Mimo takie zaawansowania wciąż jest prosta w obsłudze, dzięki czytelnemu i intuicyjnemu interfejsowi. 

W drukarce używa się ekologicznych tuszy, które oparte są na olejowej bazie, co umożliwia drukowanie na chłonnych powierzchniach. Chodzi tu o tekstylia, płótna oraz ceramikę. Jest oczywiście także możliwe drukowanie na powierzchniach niechłonnych. Do tego celu używa się specjalnego tuszu oraz lampy UV LED. Drukarka z łatwością zapełni takie powierzchnie, jak folia, metal, tworzywo sztuczne lub szkło. Dużą zaletą tego urządzenia jest wysoka jakość wydruku połączona z niskimi kosztami eksploatacyjnymi. 

Na którą drukarkę się zdecydować do swojej firmy?

Oba produkty są naprawdę niezawodne i marki mają do zaoferowania modele, które są dostosowane do każdych potrzeb. Warto więc zapoznać się ze szczegółową ofertą oraz cenami, żeby wybrać najbardziej opłacalną opcję. Wtedy z pewnością będziemy w 100% zadowoleni z zakupu, a sam sprzęt sprawdzi się w naszym przedsiębiorstwie. Wszystko zależy w końcu, od rodzaju pełnionych usług i wykorzystania urządzenia. Można wykonywać wydruki na różnych rodzajach materiału, z różną częstotliwością i ilości. Dlatego właśnie trzeba dostosować produkt do indywidualnych potrzeb. Drukarki przemysłowe dobrych, sprawdzonych marek to gwarancja jakości, wytrzymałości i zadowolenia klienta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *