FCG

idealny biustonosz
Zdrowie i Uroda

Czym kierować się wybierając idealny biustonosz?

Pomimo tak dużej różnorodności biustonoszy, kobiety nadal często noszą źle dopasowane modele, które niekorzystnie wpływają na ich figurę, ale także stan zdrowia – zupełnie inaczej ta kwestia wygląda w przypadku biustonosza Corin Virginia! Dzięki współpracy marki Corin wraz z Centrum Zdrowia Matki Polski i Politechniką Łódzką powstał niezwykły biustnosz o wysokiej funkcjonalności. To jeden z niewielu producentów, który prowadzi tak szeroko zakrojone badania dotyczące wpływu bielizny na zdrowie. Dzięki temu kobiety mogą się cieszyć dobrej jakości biustonoszami codziennymi i do karmienia, majtkami, strojami kąpielowymi oraz bielizną modelującą. Na podstawie ich doświadczenia, podpowiadamy, jak wybrać idealny biustonosz dla siebie!

Dlaczego tak trudno znaleźć odpowiedni biustonosz?

Problem doboru odpowiedniego biustonosza dotyczy głównie kobiet o większym rozmiarze piersi. Często te oferowane w klasycznych sklepach nie trzymają dobrze biustu, co w konsekwencji może prowadzić do dolegliwości bólowych i zwyrodnień kręgosłupa. Takie biustonosze jak Corin Virginia, czy Corin Sienna pozwalają na noszenie ładnej, ale również korzystnej dla naszego zdrowia bielizny. Zostały stworzone na podstawie wytycznych od specjalistów, którzy dokładnie sprawdzili, jak biustonosz powinien być uszyty, aby prawidłowo spełniać swoją funkcję.

Komfort noszenia przede wszystkim!

Kupując biustonosz, warto zwrócić uwagę na to, czy jest wygodny. Jego miseczki powinny być odpowiednio wyprofilowane i dobrze trzymać biust. Niezwykle ważne jest, aby paski oraz dół biustonosza tworzyły odciążający stelaż, który pozwali na uniesienie większych i nieco cięższych piersi. Z kolei materiał powinien być gładki i delikatny, tak by nie odznaczał się pod ubraniem. Model Corin Virginia łączy w sobie wszystkie te cechy, urzekając wygodną konstrukcją i nietuzinkowym designem.

Corin Virginia czy Sienna – który biustonosz wybrać?

Biustonosze marki Corin różnią się między sobą wyglądem. Do wyboru jest codzienny model Corin Virginia oraz bardziej elegancki Sienna. Ponadto w zależności od potrzeb kobiety bielizna występuje w dwóch wersjach: z ramiączkami lub bez nich. Modele zostały wykonane z najlepszej jakości materiału i uszyte w taki sposób, by dopasować się do każdego rozmiaru biustu. Dobrze wykonana bielizna pozwala na komfortowe i wygodne noszenie oraz korzystnie wpływa na wygląd sylwetki. Do biustonoszy warto dobrać pasujące majtki zwykłe lub wyszczuplające, które dodatkowo podkreślą zalety figury.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *