Dom i wnętrze

Co można kupić na parapetówkę?

Co można kupić na parapetówkę?

Nowe gniazdko to oczywiście emocje, moc wielu wrażeń i również ogromna ekscytacja. Nowe mieszkanie to, rzecz jasna, również świetna okazja do świętowania w gronie najlepszych przyjaciół i najbliższych znajomych. Każdy ma nadzieję na imprezę, która na długo zapisze się w pamięci wszystkich uczestników. Gospodarz takiego wieczoru musi wszystko precyzyjnie zaplanować, a goście? Oni muszą zadbać o prezenty, które są nierzadko twardym orzechem do zgryzienia. Nie można przecież pojawić się bez oryginalnego podarunku! Zobacz nasze inspiracje i wybierz podarunek, który na pewno spodoba się gospodarzom parapetówki.

Podarunek na parapetówkę

Nasze pomysły na prezent na parapetówkę zadowoli każdego! Gospodarze nowego lokum na pewno mają spore wydatki związane ze swoim mieszkaniem. Z tego jasno wynika, że może ich zwyczajnie nie stać na przedmioty o charakterze dekoracyjnym, lub po prostu nie są to dla nich w tej chwili towary pierwszej potrzeby. Ale od czego są w tej sytuacji bliscy i przyjaciele! Co przyda się więc w nowym mieszkaniu?

Jakie podarunki na parapetówkę?

W każdym nowym mieszkaniu przydadzą się z pewnością kieliszki. Ich nigdy dość, szczególnie, że często się tłuką. Taki prezent błyskawicznie znajdzie swoje miejsce, być może nawet podczas pierwszej domowej imprezy. Postaw na kryształowe kieliszki zachwycające wyglądem, stylem, z których poza tym świetnie się pije. Do kieliszków warto dorzucić przy okazji jakieś procenty, najlepiej butelkę markowego wina. Innym pomysłem będzie wazon, w którym gospodarze umieszczą kwiaty. A można być pewnym, że tego dnia otrzymają ich sporą ilość.

Relaks dla szanownych gospodarzy

Potrzebujesz jeszcze więcej podpowiedzi i wskazówek? Gospodarze imprezy na pewno potrzebują trochę relaksu i odpoczynku po intensywnym okresie związanym z przeprowadzką. Pomoże w tym zestaw do domowej pielęgnacji. Podaruj autorski zestaw, w którego skład będą wchodziły świece, wysokiej jakości ręczniki oraz sole do kąpieli. Taki pomysł na prezent na parapetówkę daje gwarancję idealnego wypoczynku w domowych warunkach i wspaniałego ukojenia.

Kuchenne prezentowe inspiracje

Idziesz na imprezę, której gospodarzami są osoby uwielbiające pieczenie? Te prezenty na pewno sprawdzą się jako prezent na parapetówkę dla rodziny. Chodzi tu o paterę na ciasto – piękny i praktyczny podarunek dla wszystkich, którzy dobrze czują się w roli organizatorów przyjęć. Oprócz tego warto wręczyć nowoczesną książkę kucharską pełną modnych przepisów na przepyszne dania. Co oprócz tego? Kreatywnym pomysłem będzie własnoręcznie przygotowany koszyk z małymi upominkami. Mogą się w nim znaleźć nietuzinkowe przyprawy, domowe przetwory, czy też własnoręcznie upieczony chleb.

Klasyczne prezenty na parapetówkę

Nic w tym złego, jeśli chcesz postawić na tradycję. Przecież takie podarunki również przydadzą się w nowym domu. Co mamy na myśli? Mowa tu o dobrym gatunkowo winie i gustownym korkociągu. Nie może tu oczywiście zabraknąć rośliny doniczkowej, która idealnie ociepli klimat domu i wprowadzi nieco koloru do wnętrz.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.