Lifestyle

Balony urodzinowe – niezbędnik na każdej imprezie

Balony urodzinowe – niezbędnik na każdej imprezie

Urodziny to dzień, który celebrują niemalże wszyscy. Nie dziwi więc fakt, że przygotowanie uroczystości urodzinowej to spore wyzwanie, trzeba bowiem pamiętać o wielu istotnych elementach. Jednym z nich na pewno jest właściwa oprawa wizualna, do której obecnie zalicza się balony urodzinowe. Śmiało można powiedzieć, że balony to swoisty „must have” na każdej imprezie tego typu. Odpowiednio wybrane balony to nie tylko ciekawy element wystroju wnętrz, mogą również być ciekawym dodatkiem do prezentu urodzinowego.

Jakie balony na urodziny wybrać?

Jeśli chodzi o wybór balonów, które mają zapewnić ciekawą oprawę na uroczystości urodzinowej wybór jest bardzo duży. Ich wybór często uzależniony jest od tego, dla kogo są one przeznaczone. Bez względu na wiek jubilata bardzo często wybierane są balony urodzinowe w kształcie cyfr, zgodne z wiekiem, jaki on kończy. Tego typu balony mogą mieć bardzo różnorodne wielkości, dlatego bez większych problemów można wybrać odpowiednie, dostosowane często do wielkości pomieszczenia, w którym będzie odbywać się impreza.

Balony w kształcie cyfr bez problemu można wybrać nie tylko w dowolnym kolorze. Poza tradycyjnymi, błyszczącymi balonami znaleźć można bardzo ciekawe propozycje w wersji metalicznej, matowej czy z ciekawymi nadrukami. Te ostatnie często wybierane są na ozdobę dziecięcych imprez, na balonach nadrukowane są gwiazdki czy inne kształty, nadające balonom jeszcze ciekawszego charakteru.

Nie tylko cyferki

Balony urodzinowe to nie tylko te w kształcie cyferek. Równie często wybierane są te w kształcie liter, z których układa się imię jubilata lub treść życzeń. Niezwykle ciekawym elementem mogą być gotowe girlandy balonowe, które po nadmuchaniu tworzą napis z życzeniami. Ciekawym sposobem na ozdobienie sali na przyjęcie urodzinowe jest również wykonanie girland z balonów w różnorodnych kształtach. Takie girlandy bez problemu można wykonać samodzielnie, wystarczy wykorzystać specjalne taśmy. Posiadają one otwory, w które bardzo łatwo można włożyć nadmuchane balony, aby stworzyć pożądany kształt. Do wykonywania girland wykorzystuje się balony o różnej wielkości i w różnych kolorach, co daje ciekawe i przede wszystkim pożądane efekty.

Aby balony jak najlepiej zachowały swój kształt dobrze jest zadbać o ich właściwe napełnienie. Najlepiej wykorzystywać do tego hel, który sprawia, że są one lekkie i unoszą się nad podłogą. Dzięki niemu również girlandy są lekkie i nie opadają na gości, którzy uczestniczą w danej imprezie urodzinowej.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.