FCG

Dom i wnętrze Komputery i Technologia

Wygodne biurka z regulacją wysokości

Odpowiednio zorganizowane miejsce pracy to podstawa do produktywnego spędzania czasu. Biuro, gabinet czy zwyczajnie wydzielona przestrzeń jest niezbędna dla każdej osoby pracującej umysłowo. To samo tyczy się uczniów oraz studentów. Najważniejszym meblem jest oczywiście biurko. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele najróżniejszych modeli z praktycznymi funkcjami. Jedną z nich jest regulacja. Biurko regulowane świetnie sprawdzi się w najróżniejszych sytuacjach. Nada się zarówno do biura, jak i pokoju dziecka. Jak to działa?

Biurko z regulacją wysokości – gdzie się sprawdzi?

Taki mebel to ostatnio bardzo rozchwytywany produkt. Wybiera się go zarówno do biur, jak i domowego użytku. Wszystko rozchodzi się o dostosowywaną wysokość, którą można w łatwy sposób zmieniać.

Dzięki temu przy biurku możemy pracować zarówno na siedząco, jak i stojąco. To bardzo ułatwia tworzenie nowych projektów oraz spotkania biznesowe. Biurko do pracy na stojąco przydaje się głównie w korporacjach i firmach, jednak regulacja sprawdzi się także w domowych warunkach. To świetny mebel do pokoju dla dziecka, który będzie rósł razem z nim i ułatwiał naukę.

Firmy oferują nam biurka z elektryczną regulacją lub też ręczną. Ta pierwsza opcja jest zdecydowanie łatwiejsza i wygodniejsza. Mamy możliwość dostosowania wyglądu biurka do naszych potrzeb. Wybieramy materiał, kolor oraz rozmiar. Do wyboru jest naprawdę wiele.

Biurko elektryczne – najlepszy wybór do Twojego biura i domu

Biurko regulowane elektrycznie daje nam możliwość regulacji wysokości z poziomu dotykowego panelu. Bez problemu zmienimy wysokość z góry na dół, ale to jeszcze nie wszystko. Urządzenie ma możliwość zapamiętywania naszych ustawień i za pomocą jednego przycisku bez problemu je przywróci. Dodatkowy wyświetlacz obok dotykowego panelu wskazuje nam dokładną wysokość biurka.

Nie tylko takie gadżety, jak panel do regulacji wysokości, możemy zamontować w naszym meblu. W zależności od potrzeb do wyboru mamy uchwyty do monitorów, organizer kabli oraz blokady bezpieczeństwa. Cena biurka zależy od ilości wybranych gadżetów, jednak najkorzystniej jest wziąć wszystko razem w zestawie.

Czy warto zdecydować się na biurko regulowane?

Oczywiście, że tak. To naprawdę innowacyjne podejście do pracy w różnej pozycji, co dobrze wpływa na nasze zdrowie, a przede wszystkim zdrową postawę. Siedzenie po kilka, a nawet kilkanaście godzin dziennie ma tragiczny wpływ na stan naszych pleców i mięśni. Regulacja wysokości pozwala na zmianę pozycji i spędzanie więcej czasu na stojąco. Również siedząc  mamy lepszą sytuację, niż w przypadku tradycyjnego biurka. Wysokość dostosujemy wprost idealnie do naszej postawy i krzesła.

Jedyną kwestią jest cena, która jest wyższa od tradycyjnego biurka. Jednak myśląc o zdrowiu i innych korzyściach płynących z zakupu takiego biurka to naprawdę mały mankament. Praktyczna strona jest zdecydowanie warta swojej ceny. Dlatego zakup biurka z regulacją wysokości zarówno do domu, jak i biura, to świetna decyzja, której na pewno nie pożałujesz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *