FCG

minecraft
Podróże i Rozrywka

Świat figurek w nowoczesnym wydaniu

Popularna kiedyś zabawa w żołnierzyki mogłaby się wydawać reliktem przeszłości, jednak pewne trendy wracają, lecz w nieco innowacyjnej i rozwiniętej formie. O jakim produkcie mowa? Chodzi tu oczywiście o figurki Minecraft, czyli źródło pobudzonej fantazji i długich godzin zabaw.

Postacie z popularnej gry

Nikomu nie trzeba chyba przedstawiać popularnego tytułu dostępnego na platformy mobilne, komputery, a także konsole. Gra opiera się na swobodzie w budowaniu zróżnicowanych konstrukcji w formacie 3D oraz ciągłej skuteczności opartej na przeciwstawianiu się wrogim kreaturom. Co takiego wnoszą figurki Minecraft do zabawy dziecka? Oprócz tego, że pociecha ma możliwość ciągłego obcowania ze swoim ulubionym bohaterem, nie tylko na ekranie komputera, ale także w postaci zabawki, to dodatkowo możliwość bezpośredniego kontaktu z ludkiem pozwoli odtworzyć historię, które dziecko miało okazję przeżyć za pośrednictwem gry w świecie rzeczywistym.

Zabawa połączona z rozwojem

Chwile spędzone z ulubionymi zabawkami, to momenty niezwykle cenne dla dziecka. Dlaczego? W trakcie tej czynności rozwija się wyobraźnia przestrzenna, malec stara się odtworzyć daną historię, wzbogacając swoje słownictwo o nowe zwroty, a sama przyjemność niesie za sobą indywidualny rozwój. Bezpośredni kontakt z ulubionym bohaterem Minecraft, to dodatkowo wspaniały moment do formowania i wzmacniania motoryki małej, a w prostych słowach ujmując wzrostu sprawności dłoni i palców.

Międzypokoleniowa fascynacja

Świat Minecrafta jest znany bardzo dobrze dzieciom, nie oznacza to, że dorośli nie zdają sobie sprawy z jego fenomenu. Gra coraz częściej nie jest traktowana już tylko jako błaha rozrywka, a często stosuję się ją jako wstęp do późniejszego programowania i formowania zdolności informatycznych. Dlatego też rodzice coraz częściej spędzają czas ze swoimi pociechami, dzieląc swoją wspólną pasję, jaką jest zbieranie figurek Minecraft i zabawa przez długie godziny.

Kolaboracja Minecraft i Hot Wheels

Giganci rynkowi, jakimi są Minecraft oraz Hot Wheels postanowili złączyć swoje siły, aby zapewnić dzieciom zabawki na najlepszym dostępnym poziomie. W ich serii dostępne są już modele pojazdów prosto z gry Minecraft, które tworzą pełny zestaw z postaciami takimi jak: Zombie, Skeleton, Pigman i wiele innych. Za pomocą wspomnianych pojazdów Hot Wheels Minecraft dziecko otrzyma możliwość gry w trybie off-line, która gwarantuje wiele emocji i atrakcji. Rozwijanie zainteresowań dziecka, to istotna rola, dlatego warto zainwestować w produkt, który odniesie oczekiwane rezultaty w postaci rumieńców na twarzy małego fana Minecraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *