FCG

przysmaki dla psa
Zdrowie i Uroda

Przysmaki dla psa – najlepsze dla Twojego pupila

Przysmaki dla psa mogą stanowić świetne urozmaicenie codziennego menu. Ważne jest, aby wybierać produkty w pełni bezpieczne dla naszego czworonoga. Muszą one posiadać sprawdzony skład, który wspomaga funkcjonowanie organizmu. W tej kategorii można znaleźć wyłącznie przekąski dla psów zaufanych marek. Mogą być one stosowane, jako forma nagrody np. po wizycie u weterynarza, czy też tresurze. Szeroki wybór ułatwia znalezienie czegoś odpowiedniego. Produkty prozdrowotne dostarczają niezbędnych witamin, minerałów, miko i makroelementów. Można tutaj znaleźć m.in. kości prasowane i szynkowe, ciasteczka, kostki czyszczące zęby, kabanosy, paszteciki.

Mocne kości, mięśni i stawy

Przysmaki dla psa mogą wzmacniać koście, mięśnie, a także stawy zwierzaka. Zwykle skład takich produktów bazuje na kolagenie. Duże znaczenie ma również wapń. Nie można zapomnieć o białku, który stanowi jeden z najważniejszych budulców.

Zdrowa skóra i piękna sierść

Zdrowe przekąski dla pupila zmniejszają ryzyko pojawienia się wielu uciążliwych dolegliwości skórnych. Przekłada się to na stan sierści. Staje się ona wyraźnie wygładzona, lśniąca oraz mniej podatna na wypadanie. W takich przysmakach można znaleźć m.in. kwasy tłuszczowe omega 3 oraz 6.

Sprawna przemiana materii

Wiele zwierzaków ma problemy z układem trawiennym. Być może winny jest tutaj zbyt wolna przemiana materii. Problemy żołądkowe mogą wystąpić również po zakończonej antybiotykoterapii. W takiej sytuacji warto jest sięgnąć po produkty, które posiadają w swoim składzie związki regulujące trawienie np. błonnik.

Zęby bez osadów

Przekąski usuwające osad nazębny umożliwiają utrzymanie właściwego poziomu higieny jamy ustnej. Tego rodzaju produkty odświeżają również oddech, a także zapewniają masaż dziąseł. Dobrą opcją są różnego typu kości (np. prasowane), czy też gryzaki.

Szybsze odchudzanie

Nadwaga może okazać się zabójcza dla naszego pupila. Właśnie dlatego podczas wyboru przekąsek należy wziąć pod uwagę te produkty, które cechują się niską zawartością tłuszczu. To właśnie dzięki temu proces odchudzania stanie się łatwiejszy. Takie przysmaki zwykle pobudzają układ trawienny do pracy. Ponadto mają wyśmienity smak, który jest uwielbiany przez czworonogów.

Naturalne gryzaki dla psów

Nie każdy wie, że gryzienie jest podstawowym odruchem psa. W wielu przypadkach zwierzak gryzie ręce, buty, a nawet meble. Można tego uniknąć dzięki profesjonalnym gryzakom. Warto podstawić na naturalne produkty np. żwacze wołowe. Dla psa jest to rozrywka oraz prawdziwa przyjemność. Ponadto takie przekąski zawierają w swoim składzie drogocenne składniki odżywcze.

Przysmaki treningowe

Proces nauki nie zawsze jest łatwy. Przed rozpoczęciem tresury warto zaopatrzyć się w przysmaki treningowe. Dzięki nim zwierzak szybciej zrozumie, czego od niego oczekujemy. Wynagradzanie psa umacnia go w tym, że jego zachowanie jest właściwe. Warto znaleźć jest wyjątkowy produkt, który będzie wręczany zwierzęciu tylko podczas treningów. Nie powinna być to przekąska, którą dostaje na co dzień.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *