prezent dla chłopaka
Podróże i Rozrywka

Prezent dla ukochanego na walentynki

Chłopak którego darzymy miłością zasługuje na wyjątkowy i nietuzinkowy upominek. Upominkiem mogą być niezapomniane przeżycia, duża dawka adrenaliny i przełamanie własnych barier na przykład skacząc ze spadochronu. Można tradycyjnie ofiarować namacalny upominek, którym może być męska biżuteria lub drewniany album na zdjęcia. Poniżej przykłady podarunków dla chłopaka.

  • voucher – jest to ciekawy upominek dla chłopaka. Dzięki niemu możesz podarować emocje i przeżycia, które będą długo pamiętane. Voucher można kupić na rozmaite atrakcje takie jak: jazda super sportowym autem, strzelnica lub jazda OffRoad. Taki podarunek będzie przyjęty z uśmiechem na twarzy. Dla lubiących śnieg można ofiarować voucher na naukę jazdy na nartach lub jazdę skuterem śnieżnym. Dla zestresowanych oryginalnym podarunkiem będzie voucher na masaż. Takie atrakcje podnoszą poziom adrenaliny i są ciekawą odskocznią od trudów dnia codziennego.
  • Drewniany album – wykonany jest z 3mm sklejki, dzięki której album jest trwały. Wewnątrz czarne naprawdę grube karty na zdjęcia z przekładkami z pergaminu. Dzięki przekładką zdjęcia nie niszczą się. Spory rozmiar albumu umożliwia wklejanie dowolnej ilości zdjęć na stronie. Mogą to być lub trzy według uznania. Układamy je według własnych potrzeb i gustu. Ta możliwość jest dużym plusem. Na drewnianej okładce może pojawić się dowolny grawerunek czyniący z albumu coś osobistego i wyjątkowego. Taki drewniany album z pewnością ucieszy obdarowanego i wywoła uśmiech na twarzy.
  • Bransoletka męska – sznurkowa bransoletka męska z grawerunkiem na blaszce. Może to być imię, data, sentencja. Grawer wykonany jest mechanicznie przez co pozostaje nienaruszony i nie zetrze się. Blaszka wykonana jest z stali szlachetnej, dzięki czemu nie uczula i nie ciemnieje. Baza to sznurek o regulowanej długości, mocno nawoskowany, dzięki czemu nie zmechaci się. Jest to nietuzinkowy upominek, który będzie przypominał ten ważny dzień.
  • Kupony Walentynkowe – jest to prezent zamiast zwykłe papierowej kartki z życzeniami. Całość wykonana z 3mm sklejki w kolorze kremowym. Kuponów jest dziewięć. Co dzień wyłamuje się jedne serduszko. Na górze i na dole karty umieszczane są życzenia dla obdarowanego wygrawerowane. Można wybrać gotowe szablony lub stworzyć własne. Przykłady napisów na kuponie: kupon na 30 minut masażu, kupon na śniadanie do łóżka lub kupon na spanie do godziny 12.00. Duża ilość kuponów sprawi, że Walentynki będą trwały dłużej. Poza tym połączenie grawerunku z tradycyjnymi formą życzeń wywoła uśmiech na twarzy chłopaka – sprawdź na carpentry-shop.pl.

Jak już zapoznałeś się z artykułem to pewnie zaczerpnąłeś inspiracje lub gotowe upominki. Po więcej inspiracji koniecznie zajrzyj na niesamowityprezent.pl Powyższa lista przedstawia przykłady nietuzinkowych i oryginalnych pomysłów na upominek dla chłopaka. Zaczerpujcie inspiracje do woli. Może ta lista podsunie ciekawy pomysł na podarunek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *