Biznes i Finanse

Pożyczki dla zadłużonych – czy można uzyskać dodatkowe środki?

Pożyczki dla zadłużonych – czy można uzyskać dodatkowe środki?

Jeśli masz na koncie niespłacone zobowiązania finansowe, prawdopodobnie nie posiadasz też żadnych oszczędności. Oznacza to, że w razie jakichś trudności w rodzaju awarii pralki albo konieczności pilnej wizyty u dentysty możesz mieć duży problem z pozyskaniem potrzebnych środków. Czy pożyczka online to rozwiązanie dla Ciebie?

Czy osoba zadłużona ma szansę na kredyt gotówkowy online?

Co do zasady osoby zadłużone nie powinny pożyczać dodatkowych środków, ponieważ mogą wpaść w spiralę długów i zupełnie stracić możliwość spłacania swoich zobowiązań. Jednak czasami ludzie znajdują się w sytuacji bez wyjścia – i co wtedy?

Niestety banki dobrze wiedzą o istnieniu spirali długów i dlatego osoba zadłużona z pewnością nie otrzyma kredytu – chyba że konsolidacyjny, dzięki któremu połączysz swoje wszystkie raty w jedną, niższą, ale zostanie wydłużony okresem spłaty zobowiązania. Żaden bank nie chce ryzykować bezpowrotnej utraty większości pożyczonej kwoty. Rozwiązaniem może być pożyczka online.

Pożyczka online dla zadłużonych

Jeśli chodzi o firmy pożyczkowe, sprawa jest bardziej skomplikowana. 

Firmy pożyczkowe do niedawna pozycjonowały się jako takie, które udzielą pożyczki każdemu. Niewiele ryzykowały, ponieważ ich pożyczki były wysoko oprocentowane i zarabiały wystarczająco dużo na odsetkach. Jednak zmiana przepisów ograniczyła kilka lat temu dopuszczalną wysokość kosztów pożyczki online

To dobra wiadomość dla większości pożyczkobiorców, którzy zapłacą mniej. Oraz bardzo zła dla tych, którzy stracili szansę na uzyskanie pożyczki online.

Ale czy na pewno?

Na szczęście – nie. Wciąż istnieją firmy, które udzielą pożyczki osobie zadłużonej, o ile ta może wykazać stały i udokumentowany dochód. Brane pod uwagę źródła to zazwyczaj: umowa o pracę, umowa-zlecenie, umowa o dzieło, emerytura i renta. Jeśli masz któreś z nich – pożyczka online ratująca Cię z nagłej opresji wciąż jest w zasięgu Twoich rąk. 

Pożyczki online – gdzie ich szukać?

Jeśli interesują Cię sprawdzone firmy pożyczkowe, w których masz szansę na pożyczkę, koniecznie sprawdź ranking pożyczek online

Ranking pożyczek online to specjalne zestawienie najlepszych na rynku pożyczek oferowanych przez zweryfikowane, zaufane firmy pożyczkowe. Nad jego aktualnością czuwają specjaliści finansowi, którzy co miesiąc sprawdzają oferty firm działających w Polsce.

Tak więc gdy szukasz pożyczki, wejdź na stronę rankingu i zapoznaj się z przedstawionymi ofertami. Zwróć uwagę na to, ile pieniędzy możesz pożyczyć w ramach danej oferty, na jak długo oraz ile wynoszą koszty pożyczki. 

Kiedy zdecydujesz się na jakąś firmę, przejdź do strony z jej ofertą, wypełnij wniosek, załącz wymagane dokumenty i zaczekaj na decyzję kredytową. Jeśli będzie pozytywna – dostaniesz przelew. Jeśli nie – sprawdź swoje szanse w kolejnej firmie.

Powodzenia!

Materiał zewnętrzny

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.