Zdrowie i Uroda

Płaszcze na wiosnę – 5 modeli, które sprawdzą się do wielu stylizacji

Płaszcze na wiosnę – 5 modeli, które sprawdzą się do wielu stylizacji

Zimy w ostatnich latach dość szybko nas opuszczały, a to znaczy, że możemy powoli rozglądać się za wiosennymi kolekcjami. Jakie płaszczyki będą w nadchodzącym sezonie najmodniejsze?

Jeśli jesteśmy kobietami, które lubią się wyróżniać i podkreślać swoją indywidualność, najnowsze trendy wyjątkowo przypadną nam do gustu. Pojawia się mnóstwo zdobień i połysku. W ciągu dnia będziemy nosić ubrania, jakie nie tak dawno były zarezerwowane tylko na wyjścia wieczorem. Prawdziwym hitem będą kwiaty i cukierkowe kolory. Trendy te będziemy widziały także na płaszczach, a zatem, co wybrać?

1. Płaszcz w kwiaty

Przywykłyśmy, że płaszcze są gładkie, ale tak wcale być nie musi. W tym roku projektanci zachęcają do tego, by bawić się kolorami. Płaszcze w kwiaty będą tegorocznym hitem. Możemy je nosić do pracy, na miasto i na wieczorne wyjście. Warunek jest taki, że zestawimy je z gładkimi ubraniami.

2. Oversize nadal w cenie

W dalszym ciągu modne są ubrania w stylu oversize. Płaszcze tego typu możemy założyć przede wszystkim do wielu stylizacji casualowych, ale możemy też spróbować stworzyć elegantszą stylizację.

3. Płaszcz z… dziurami

To coś, co bezsprzecznie stanowi nowość. W tym roku efektowne dziury będą pojawiać się na wielu ubraniach. O ile na jeansach nas to nie dziwi, o tyle obecność wycięć na płaszczu jest zaskakująca. Stylizacja tego typu z pewnością będzie się wyróżnić, ale raczej zrezygnujmy z takiego modelu przy bardzo eleganckich wyjściach.

4. Trencze w odświeżonej wersji

Klasyczne trencze są płaszczami, które nie wychodzą z mody, więc jeśli szukamy czegoś uniwersalnego, to będzie to strzał w dziesiątkę. Płaszcz o takim kroju możemy nosić zarówno do stylizacji casualowych, jak i tych bardziej eleganckich. Znajdziemy je, kiedy będziemy przeglądać płaszcze damskie wiosenne w sklepie Bialcon. Szczególnie modne będą trencze w żywych i nietuzinkowych kolorach, a także te w rozmiarze XXL. Na topie są modele z bufiastymi rękawami albo przeskalowanymi połami.

5. Płaszcze z połyskiem

Jednym z czołowych tegorocznych trendów są połyskujące tkaniny. Jeżeli jest to coś, w czym czujemy się świetnie, a przy tym lubimy szyk i elegancję, weźmy pod uwagę zakup płaszcza z połyskiem. Może być w tradycyjnym kroju, albo się wyróżniać na przykład szerokimi rękawami, jednym guzikiem lub całkowitym brakiem guzików. Z pewnością będziemy wyglądać modnie i stylowo. W takim płaszczu możemy się zaprezentować podczas wielu formalnych i nieformalnych wyjść.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.