Komputery i Technologia

Nowy iPad 9 generacji – wskocz na wyższy poziom mobilności

Nowy iPad 9 generacji – wskocz na wyższy poziom mobilności

Nowy iPad 9 generacji przynosi jak zwykle wiele zmian i ciekawostek. Czy warto zakupić ten model? Sprawdź, jakie są plusy tego urządzenia określanego słowami – najdoskonalszy iPad.

iPad Pro – nowa jakość kultowego produktu

Czym urzeknie cię nowy iPad Pro? Przede wszystkim unikalnym czipem M1, który znacznie przyśpiesza pracę na tym urządzeniu. Co ważniejsze, jest on ekologiczny i pozwala na dłuższą pracę na urządzeniu. Pomimo takich osiągów waga urządzenia nie zmieniła się i nadal będziesz mógł go zabrać, gdziekolwiek chcesz. Zastanawiasz się pewnie, o ile nowa technologia przyśpiesza urządzenie. Możesz w to nie uwierzyć, jednak 50 procent szybszy sprzęt daje ci lepszą transmisję danych, wydajną baterię dla najbardziej wymagających użytkowników. To także zasługa technologii 5G, z której możesz korzystać, pracując na iPadzie. Pobieranie i wysyłanie plików nigdy nie było tak szybkie na tablecie. Nie czekaj i spróbuj sam!

Apple iPad Pro – aparat nie z tej ziemi

Przedni aparat nowego iPada Pro ma rozdzielczość 12 Mpix i obiektyw ultraszerokokątny. Co daje ci takie rozwiązanie? Podczas wideokonferencji ten gadżet pozwala na śledzenie wszystkich osób w kadrze, co znacznie ułatwia porozumiewanie się online. Dodatkowo zrobi dla ciebie takie selfie, że każdy będzie ci zazdrościł. To samo dotyczy aż pięciu mikrofonów, dzięki którym zarejestrujesz każdy dźwięk w najwyższej jakości. 

Oprócz aparatu zwróć uwagę na dodatkowe gadżety, takie jak apple pencil czy magic keyboard. Z nimi twój tablet Apple potrafi jeszcze więcej. Dzięki Apple Pencil twój iPad może stać się płótnem, na którym narysujesz swoje ulubione motywy. To samo dotyczy notowania i pisania wierszy, przemówień czy książki. Połącz tradycję z nowoczesnością. Klawiatura Magic Keyboard pozwala ci na szybkie pisanie bloga, scenariusza zajęć lub odpowiadanie na maila. Większość laptopów PC nie ma takiej klawiatury. Warto też wspomnieć, że zaletą modelu jest wydajna bateria.

Pamiętaj, że dwa wyżej wymienione gadżety – Apple Penil i klawiatura Magic Keyboard – są sprzedawane oddzielnie. Nowy iPad Pro oraz wszelkie akcesoria są dostępne na przykład na stronie https://lantre.pl/c/122/ipad.html.

Wyświetlacz iPada Pro i twoje filmy nabiorą nowych kolorów

W iPadzie Pro znajdziesz wyświetlacz liquid retina o wielkości 12,9 cala. Zastosowany w nim współczynnik kontrastu pozwala na oglądanie zdjęć, filmów, czy innych grafik z najczystszą przyjemnością. Nie sposób nie wspomnieć o dodatkowych technologiach takich, jak  P3 (szeroka gama kolorów), True Tone (komfort oglądania) i ProMotion, które dają jeszcze lepszy efekt oglądania. Ekran tworzy prawie 10.000 diod LED wieńczących dzieło, jakim jest iPad.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.