FCG

Podróże i Rozrywka

Kod promocyjny STS 2020

Zakłady bukmacherskie są popularne w Polsce. W naszym kraju można znaleźć tysiące punktów, gdzie każda pełnoletnia osoba może obstawić wyniki różnych sportowych zmagań. Zasady nie są skomplikowane. Oprócz samego typowania, STS oferuje także promocje i okazje dla użytkowników. Na czym to polega? Dowiesz się z naszego artykułu! Oprócz tego powiemy Ci, jak brzmi kod promocyjny STS!

Czym są zakłady bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie to nic innego jak typowanie wyników. Obejmują one masę dyscyplin sportowych – od piłki nożnej, przez żużel, aż po boks. Każdy fan sportu znajdzie coś dla siebie. Chodzi przede wszystkim o wytypowanie prawidłowego wyniku danego spotkania/meczu. Wysokość wygranej jest zależna od kursu. Jeśli szukasz legalnego bukmachera, to jest nim STS. Posiada setki punktów stacjonarnych oraz zakłady online! Jego legalność potwierdza licencja wydana przez Ministerstwo Finansów. Możesz więc w pełni legalnie i zgodnie z prawem korzystać z jego usług.

Czym jest STS kod bonusowy?

Obecnie STS oferuje bardzo ciekawą promocję. Jest ona skierowana do osób, które nigdy nie posiadały zarejestrowanego konta w serwisie sts.pl. Mowa tu o kodzie promocyjnym. To oferta dla nowych użytkowników. STS oferuje wiele różnych promocji dla swoich klientów, szczególnie w postaci bonów powitalnych. Kod promocyjny STS jest jednym z nich! Wystarczy tylko poznać jego treść, wpisać w odpowiednie miejsce podczas rejestracji i gotowe! Jak więc to zrobić i jaka jest wysokość tego bonusu na start?

Jak zdobyć kod promocyjny STS?

STS kod promocyjny brzmi PEWNE25. Należy go wpisać w polu „kod promocyjny” podczas rejestracji. Znajduje się ono poniżej pól „adres email”, „hasło” oraz „numer telefonu”. Kod bonusowy STS daje nam freebet bez depozytu w wysokości 25zł! Taki voucher STS wyróżnia się bardzo przyjaznymi warunkami obrotu. To jedna z najbardziej cenionych promocji bukmacherskich. Pozwala na typowanie bez konieczności wpłaty depozytu. Nie musimy doładowywać konta swoimi środkami, możemy opierać się jedynie na tej promocji.

Kod STS – kiedy otrzymamy 25zł?

Po pozytywnej weryfikacji konta, w ciągu trzech dni roboczych otrzymamy wpłatę 25zł na nasze saldo bonusowe. Kod STS to rozwiązanie dla osób, które nigdy nie miały do czynienia z zakładami bukmacherskimi. W ten sposób można wypróbować zakłady bukmacherskie i postawić swoje pierwsze kroki. Zasady działania kodu promocyjnego są proste. Aby wypłacić bonusowe środki, należy dokonać obrotu na trzykrotność kwoty 25zł. Zaliczają się do tego tylko wygrane kupony, z kursem całkowitym, który jest niemniejszy niż 1.91. To tyle! Żadnych ukrytych druczków. Zasady są jasne i przejrzyste, dlatego każda pełnoletnia osoba, która nie ma zarejestrowanego konta w STS, może wziąć udział w tej promocji. 

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. STS S.A. (dawniej Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Spółka z o.o.) posiada zezwolenie wydane przez Ministra ds. Finansów Publicznych na urządzanie zakładów wzajemnych. Hazard związany jest z ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *