bletki
Dom i wnętrze

Jakie bletki do palenia najlepiej wybrać?

Palenie to bez wątpienia duża przyjemność dla większości populacji ludzi na całym świecie. Wyjście na papierosa to w pewnym sensie rytuał, który towarzyszy większości z nas w pracy lub na imprezach – i nie trzeba być przy tym palaczem nałogowym, ponieważ coraz większa liczba ludzi na świecie doskonale radzi sobie jako palacze okazjonalni. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że mamy dziś dostęp do tytoniu lepszej jakości i zróżnicowanych akcesoriów. Jednym z takich komponentów są oczywiście bletki do palenia, które dla palaczy mają ogromne znaczenie.

Bletki długie i krótkie

Podstawowym kryterium wyboru bletek w przypadku palaczy, jest ich długość. Standardowo na rynku wyróżniamy dwie podstawowe długości. Są to bletki do palenia długie i krótkie. Ostatecznych ich rozmiar realnie zależy od firmy odpowiedzialnej za produkcję, dlatego nie będziemy tutaj udostępniać dokładnych wartości. Można zapoznać się z nimi na stronie sklepu ShishaSklep.pl.

Co ciekawe, niemal wszystkie bletki do palenia w formie długiej, są o wiele cieńsze. Warto też zauważyć, że w ofercie renomowanych sklepów, dostępne są między innymi takie opcje, jak np. bletki w rolkach. Dzięki nim sami możemy dostosowywać długość do własnych potrzeb i preferencji.

Bletki smakowe i inne

Chyba każdy, kto kręci samodzielnie papierosy lub korzysta z tej formy palenia suszu, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że bletki do palenia aromatyzowane są standardem. Oczywiście nie możemy oczekiwać od nich, że zmienią one smak naszego tytoniu, gdyż w dalszym ciągu to susz odpowiada za aromat. bletki do palenia smakowe pozostawią jednak przyjemny i słodki posmak deseru lub owocu na ustach, co bez wątpienia będzie miłym dodatkiem między kolejnymi zaciągnięciami. 

Bletki do palenia smakowe to jednak nie wszystko, co czeka na wymagających konsumentów. Do dyspozycji są także złote (z 24 karatowym złotem) i przezroczyste. Bez wątpienia warto się z nimi zapoznać, gdyż stanowią świetną ciekawostkę – którą można również wykorzystać na różnego rodzaju imprezach.

Warto również zaznaczyć, że każda marka na nieco inne bletki do palenia, np. https://shishasklep.pl/pol_m_Bongo_Bibulki_Bletki-2654.html. Warto więc wypróbować większość topowych marek, by przekonać się, które najbardziej odpowiadają Tobie jako konsumentowi. Wydaje nam się, że każdy jest w stanie znaleźć alternatywę dla siebie – zwłaszcza że przy obecnych możliwościach potencjał jest naprawdę duży pod każdym względem (niezależnie od tego, czy mówimy o długości, szerokości, smaku czy surowcu, z którego zostały one wyprodukowane).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *