bitcoin
Biznes i FinanseKomputery i Technologia

Jak w dzisiejszych czasach zacząć inwestować w Bitcoina? Przekonaj się, że też potrafisz robić to skutecznie

Zastanawiasz się nad rozpoczęciem inwestowania w Bitcoiny? Zanim do tego przystąpisz warto pozyskać podstawową oraz nieco rozszerzoną wiedzę na ten temat. Chociaż na rynku istnieje ponad dekadę, to charakter tej kryptowaluty dynamicznie się zmienia. Zamierzasz trzymać Bitcoina jako inwestycję? Spekulować? A może płacić nim za niektóre internetowe zakupy? Ta najpopularniejsza z kryptowalut obrosła już swoistą legendą i stwarza coraz to nowe możliwości.

Startujemy

Niezależnie od tego w jakim celu chciałbyś ąć swoją przygodę z kryptowalutami powinieneś zacząć od pozyskania podstawowej wiedzy jak zacząć inwestować w Bitcoin. Jego obecny kurs oraz wiele istotnych informacji znajdziesz między innymi tutaj (https://bitcoin.pl). Podstawą inwestycji jest oczywiście zakup tej kryptowaluty. Możesz dokonać tego na przykład w kantorze Bitcoin online albo stacjonarnym. Następnie Bitcoinem obracać można już na różne sposoby. 

Przyjemne z pożytecznym, czyli coś dla pasjonatów gier komputerowych

Zarabianie na Bitcoin to nie tylko działalność na klasycznej giełdzie. Zwłaszcza, jeżeli dotąd nie miałeś z nią do czynienia trudno będzie Tobie inwestować w ten sposób. Spróbujmy zatem przekonać się jak może wyglądać zarabianie na Bitcoin dla początkujących. Gry komputerowe mają wielu miłośników. Tą pasję można wykorzystać do pomnażania swoich Bitcoinów. Na przykład na GammerHash Play&Earn. To specjalna, polska platforma, dzięki której można zarabiać właśnie w Bitcoinach na udostępnianiu mocy obliczeniowej swojego sprzętu. Instalując dodatkowo aplikację GammerHash można także płacić Bitcoinami za niektóre popularne produkty i usługi jak chociażby Netflix. 

Zobacz jak zacząć inwestować w Bitcoin kiedy nie jesteś fanem gier

Nie każdy jest zapalonym graczem. Bitcoiny można na szczęście pomnażać także w inny sposób. Na przykład inwestując w program związany z budową i instalacją paneli fotowoltaicznych. Wystarczy zainteresować się programem Copernicus. Co najważniejsze – w tym przypadku nie musisz dysponować ogromną pulą Bitcoinów. Na początek wystarczy odpowiednik około czterech złotych. Jeżeli uznasz, że ta inwestycja opłaca się – zawsze możesz przeznaczyć na nią znacznie większą kwotę. W linkowanej już powyżej witrynie znajdziesz także szczegóły dotyczące programu Copernicus oraz tego jak do niego dołączyć. 

Jak inwestować w Bitcoin na większą skalę?

Oprócz obracania Bitcoinem w sieci, znając się już dość dobrze na niuansach tej kryptowaluty, warto rozważyć inny rodzaj inwestycji, jakim jest własny stacjonarny kantor Bitcoin. Działa on na zasadzie franczyzy, dlatego nie trzeba martwić się o bardzo szczegółowy biznesplan i promocję. Sam zadecyduj jak zacząć własną przygodę z Bitcoin!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *