Motoryzacja i Transport

Fotelik obrotowy 360 – najważniejsze informacje

Fotelik obrotowy 360 – najważniejsze informacje

Przygotowując wyprawkę dla noworodka, szczególną uwagę należy poświęcić fotelikowi samochodowemu. To właśnie on sprawia, że wasze podróże są naprawdę bezpieczne i przebiegają w komfortowych dla dziecka warunkach. Współcześni producenci poszli jednak o krok dalej, dostarczając rozwiązania wygodne również dla rodzica. Tak powstały obrotowe foteliki do jazdy tyłem, które chronią w czasie jazdy i ułatwiają codzienne funkcjonowanie z maluszkiem. Przekonaj się, co warto o nich wiedzieć.

foteliki 360

Obrotowe foteliki do jazdy tyłem

Najlepszy fotelik dla niemowlaka nie może wyłącznie pięknie się prezentować. Choć jego wygląd nie jest bez znaczenia, rodzice powinni znacznie większą uwagę poświęcić jego parametrom, które zapewniają bezpieczeństwo i wygodę. W XXI wieku wiemy, że najlepszym rozwiązaniem są obrotowe foteliki do jazdy tyłem, w których warto wozić dzieci przez kilka pierwszych lat. Co je wyróżnia?

foteliki 360

Przede wszystkim należy podkreślić, że najważniejszym kryterium wyboru fotelika jest zawsze zapewnienie bezpiecznej podróży. Właśnie dlatego wszystkie modele wypuszczane na rynek przez współczesnych producentów są poddawane szczegółowym i wymagającym testom zderzeniowym, których wyniki są udostępnianie rodzicom. Należy wybierać te, które radzą sobie w nich najlepiej – nie da się natomiast ukryć, że to właśnie foteliki do jazdy tyłem zdobywają w nich najwyższe noty. Zwróć szczególną uwagę na fotelik obrotowy 360 marki BeSafe, który skierowany tyłem do kierunku jazdy zapewnia dziecku 5 razy bezpieczniejszą podróż.

Obrotowe foteliki do jazdy tyłem szybko zyskały niesamowitą popularność jednak nie tylko ze względu na ich bezpieczeństwo. Warto bowiem podkreślić, że są niezwykle wygodne dla rodziców. Dają możliwość obrócenia siedziska, dzięki czemu dorosły nie musi już przyjmować żadnej z niewygodnych pozycji, aby włożyć lub wyjąć maluszka. Co istotne, możliwość skierowania dziecka w stronę otwartych drzwi przekłada się również na lepsze zapięcie pasów, a więc to nie tylko komfort, ale również poprawę bezpieczeństwa.

foteliki do jazdy tyłem

Foteliki 360 BeSafe – nowoczesne technologie

Nowoczesne obrotowe foteliki do jazdy tyłem oferują liczne zaawansowane technologie, dzięki którym są jeszcze bezpieczniejsze niż oferowane dotychczas modele. Przekonaj się, co sprawia, że produkt marki BeSafe zagwarantuje wam spokojną podróż, niezależnie od obranego celu. Zobacz, co go wyróżnia.

foteliki do jazdy tyłem

Wciąż wielu rodziców nie wierzy, że foteliki do jazdy tyłem zapewniają dziecku wygodną pozycję w czasie jazdy. Obawiają się, że maluszki będą marudzić i wycieczka stanie się udręką dla wszystkich. Tymczasem nowoczesny obrotowy fotelik samochodowy BeSafe został wyposażony w innowacyjną instalację Universal Level Technology, dzięki której dostosowuje się do niemal każdego modelu auta. Oznacza to zdrową pozycję ciała dziecka bez konieczności kupowania bardziej “rodzinnego” samochodu.

Obrotowy fotelik samochodowy

Foteliki 360 wyróżniają się również najwyższym poziomem bezpieczeństwa. Dzięki wyposażeniu w innowacyjny pochłaniacz energii Dynamic Force Absorber, pochłaniają istotną część energii uderzenia, jeszcze zanim ta dotrze do ciała podróżującego dziecka. Co ważne, producent zdecydował się na umieszczenie go w zagłówku, by objąć szczególną ochroną najbardziej wrażliwą część ciała maluszka.

Bardzo ważne jest również podkreślenie, że nowoczesne foteliki do jazdy tyłem skandynawskiej marki BeSafe pozwalają na ich perfekcyjne dopasowanie do wymiarów dziecka. To podstawa zapewnienia skutecznej ochrony, dlatego producent wyposażył swoje foteliki w wygodne wkładki redukcyjne. Dodatkowo produkty wyposażone są w magnesy Magnetic Belt Assistants™ umieszczone w nakładkach na szelkach, by móc szybko i swobodnie wsadzić malucha do fotelika, bez problemów z szelkami wijącymi się za jego plecami. Wszystko to sprawia, że foteliki 360 stają się połączeniem bezpieczeństwa, funkcjonalności i wygody dla rodzica oraz dziecka.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.